AUTOIMMUNOLOGIA – grupa dla osób z chorobami autoimmunologicznymi

START: 4 marca 2019
(poniedziałki o 17.30)

GRUPĘ PROWADZI ANKA HOSTYŃSKA

Choroby autoimmunologiczne dotykają coraz więcej osób. Można wręcz nazwać je plagą dzisiejszych czasów. Niestety medycyna najczęściej jako jedyne wspomaganie podaje lekarstwa, często hormony czy sterydy brane już do końca życia. Nie zawsze mówi się o tym, że zarówno pożywienie, sposób życia, jak i psychika mają bardzo duży wpływ na choroby autoimmunologiczne.

Na spotkaniach będziemy się uczyć jak postępować, co zmienić, żeby polepszyć stan zdrowia, zminimalizować odczuwalne objawy oraz pozwolić chorobie wejść w remisje czy nawet doprowadzić do całkowitego wyleczenia.

Na każdych zajęciach uczestnicy otrzymają materiały do pracy własnej pomiędzy spotkaniami.

PROGRAM:

I spotkanie:
Czym są choroby autoimmunologiczne. Odżywianie a procesy zapalne w organizmie.

II spotkanie:
Jak zadbać o odpowiednią higienę życia. Praca w stanie alfa.

III spotkanie:
Praca z emocjami w ciele w chorobach autoimmunologicznych.

IV spotkanie:
Co daje mi moja choroba?

Koszt: 350 zł

Dla osób po kursach Jalla!: 290 zł

ZGŁOSZENIA: REZERWUJĘ!

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Pracujemy w kameralnych grupach.

Prowadzi: Anna Hostyńska

Jak większość osób w dzisiejszych czasach, dostałam predyspozycje do chorób autoimmunologicznych. Przez całe życie dwoiłam się i troiłam (nieodpowiednia dieta, niewyspanie, zbyt wyczerpująca praca, dużo stresu i zbyt mocnych emocji, nieodpowiedni stosunek do siebie i swojego ciała), żeby wykorzystać te predyspozycje i udało się. Zachorowałam na cały pakiet: celiakia, Hashimoto, atopowe zapalenie skóry, łysienie plackowate. Lekarze jedyne co mogli mi zaproponować to łykanie hormonów i stosowanie sterydów… I tak do końca życia.

Kilka lat temu wzięłam swoje zdrowie w swoje ręce. Zaczęłam się intensywnie szkolić, czytać, dociekać.
Przetestowałam na sobie większość naturalnych sposobów na wyleczenie autoagresji, z różnym skutkiem.
Zmieniłam sposób odżywiania, styl życia, zadbałam o higienę życia i emocji. Dzięki temu cieszę się teraz pełnym zdrowiem bez żadnych leków. Wszystkie objawy odeszły, wyniki mam idealne, o chorobach praktycznie zdołałam już całkowicie zapomnieć.

Na co dzień pracuje jako trener personalny, akupunkturzysta, provider TRE®. Wykorzystuję zdobytą wiedzę oraz doświadczenie, żeby pomagać w powrocie do zdrowia moim podopiecznym, którzy mają problemy z autoimmunologią. Od paru lat organizuję również wyjazdy oraz spotkania, na których uczę nowego podejścia do siebie i do choroby oraz pomagam szukać pierwotnej przyczyny schorzeń autoimmunologicznych.
Jestem autorką pracy dyplomowej (kierunek Terapie Naturalne w Szkole Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowiu we Wrocławiu) z zakresu psychoneuroimmunologii, na temat wpływu technik relaksacyjnych i wizualizacyjnych na zmniejszenie objawów towarzyszących Hashimoto”