Grupa dla osób z chorobami autoimmunologicznymi.

Choroby autoimmunologiczne dotykają coraz więcej osób. Można wręcz nazwać je plagą dzisiejszych czasów.  Niestety medycyna najczęściej jako jedyne wspomaganie podaje lekarstwa, często hormony czy sterydy brane już do końca życia. Nie zawsze mówi się o tym, że zarówno pożywienie, sposób życia,  jak i psychika mają bardzo duży wpływ na choroby autoimmunologiczne.
Na spotkaniach będziemy się uczyć jak postępować, co zmienić, żeby polepszyć stan zdrowia, zminimalizować odczuwalne objawy oraz pozwolić chorobie wejść w remisje czy nawet doprowadzić do całkowitego wyleczenia.
Na każdych zajęciach uczestnicy otrzymają materiały do pracy własnej pomiędzy spotkaniami.

PROGRAM:

I spotkanie: 
Czym są choroby autoimmunologiczne. Odżywianie a procesy zapalne w organizmie.
II spotkanie:
Jak zadbać o odpowiednią higienę życia. Relaksacje, praca w stanie alfa.
III spotkanie:
Co daje mi moja choroba? Ograniczające przekonania jako przyczyna choroby (Twórcze wizualizacje).
IV spotkanie: 
Wizualizacje medyczne, praca mentalna ze swoim ciałem.
Prowadzi: Anna Hostyńska
„Jak  większość  osób w dzisiejszych czasach, dostałam predyspozycje do chorób autoimmunologicznych. Przez całe życie dwoiłam się i troiłam (nieodpowiednia dieta, niewyspanie, zbyt wyczerpująca praca, duuużo stresu i zbyt mocnych emocji, nieodpowiedni stosunek do siebie i swojego ciała), żeby wykorzystać te predyspozycje i udało się.  Zachorowała na cały pakiet: celiakia, Hashimoto,  atopowe zapalenie skóry,  łysienie plackowate. Lekarze jedyne co mogli mi zaproponować to łyka nie hormonów i stosowanie sterydów… I tak do końca życia.  Kilka lat temu wzięłam swoje zdrowie w swoje ręce. Zaczęłam się intensywnie szkolić, czytać,  dociekać. Przetestowałam na sobie większość naturalnych sposobów na wyleczenie autoagresji, z różnym skutkiem.
 Zmieniłam sposób odżywiania, styl życia, zadbała o higienę życia i emocji,
Dzięki temu ciesze się teraz pełnym zdrowiem bez żadnych leków. Wszystkie objawy odeszły, wyniki mam idealne, o chorobach praktycznie zdołałam już całkowicie zapomnieć.
Na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta i trener personalny. Wykorzystuję zdobytą wiedzę oraz doświadczenie,  żeby pomagać w powrocie do zdrowia moim podopiecznym, którzy mają problemy z autoimmunologią. Od roku organizuję również wyjazdy oraz spotkania, na których uczę nowego podejścia do siebie i do choroby oraz pomagam szukać pierwotnej przyczyny schorzeń autoimmunologicznych.
Aktualnie jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej (kierunek Terapie Naturalne w Szkole Edukacji Ekologicznej I Profilaktyki Zdrowiu we Wrocławiu) z zakresu psychoneuroimmunologii, na temat wpływu technik relaksacyjnych i wizualizacyjnych na nasilenie objawów towarzyszących Hashimoto. Wyniki badań wykonanych do tej pracy jednoznacznie potwierdzają, że praca z podświadomością w znaczący, oczywiście korzystny sposób wpływa na nasilenie objawów chorobowych.”
Terminy: 4 spotkania 1-5 godzinne od 24 stycznia.
Zajęcia w środy, godz: 20.15 – 21.45 
Koszt: 320 zł
Dla osób po kursach Jalla!: 290 zł
Zapisy: REZERWUJĘ!
Informacje dodatkowe: jallajoga@gmail.com
Po rejestracji na kurs prosimy o pobranie, wypełnienie i odesłanie ankiety: Ankieta dla grupy autoimmunologicznej
Anna Hostyńska prowadzi w Krakowie  również trening mięśni dna miednicy dla kobiet. Info: TRENING MIĘŚNI DNA MIEDNICY.