Praca z ciałem metodą TRE.

Zapraszamy do nowych grup pracy z ciałem metodą TRE®
Nowy cykl: 14 – 28 maja 2018 r.

otwieranie klatkiTRE® to system ćwiczeń rozluźniających napięcia stworzony przez Davida Bercielliego.
Ćwiczenia są oparte o te same zasady co metoda Lowena, dlatego mogą być stosowane uzupełniająco. Zajęcia są przeznaczona zarówno dla nowych osób jak i uczestników grup pracy z ciałem Jalla! w celu kontynuacji procesu.

Więcej o TRE znajdziesz tutaj: O metodzie TRE.
Dodatkowe informacje znajdziesz  w artykule: Drżenia- naturalny proces regulacji napięcia.

Udział w otwartych zajęciach daje możliwość poznania metody i doświadczenia jej dobroczynnego wpływu na ciało i psychikę

Udział w stałej grupie to propozycja zarówno dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z metodą, jak i dla tych, którym TRE jest już znane.

Osoby, które nie znają metody w trakcie 3 spotkań mogą ją poznać na tyle dobrze, by stosować ją samodzielnie oraz zaznajomić się z podstawowymi interwencjami, uruchamiającymi lub zmieniającymi wibracje w ciele. O metodzie, o tym dla kogo jest przeznaczona i co można zyskać możesz poczytać poniżej.

Dla osób, które już znają TRE 3 spotkania w zamkniętej grupie to dalsze eksplorowanie swojego procesu TRE, co może zaowocować ważnymi odkryciami. Mogą być to uczucia pojawiające się w trakcie drżeń, a także zmiany w rekcjach ciała obserwowane w życiu codziennym.

Termin: poniedziałki, 17.30 – 18.50

OPŁATY:

Koszt udziału w cyklu zajęć (3 spotkania):  100 zł

Aby się zapisać: kontakt@jalla.pl

Opłata jest bezzwrotna.

Prowadzi:
Anna Borowiec – psycholog w trakcie specjalizacji z psychoterapii i seksuologii, certyfikowany TRE® Provider oraz certyfikowany realizator Szkoły dla Rodziców i Wychowawców. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z rozmaitymi trudnościami. Zajmuje się pomocą psychologiczną, psychoterapią oraz profilaktyką. Pasjonatka podróży, natury, muzyki i wszelkiego ruchu.
Więcej o TRE: O metodzie TRE. 

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia rozpoczynają się sekwencją prostych ćwiczeń mających na celu pobudzenie napięcia mięśniowo-powięziowego. W dalszej części każdy uczestnik, w swoim tempie zapoznaje się z mechanizmem drżeń i uczy się je regulować. Każda sesja kończy się czasem na relaks i integrację doświadczenia.

Przeciwwskazania bezwzględne: ciąża, stan pooperacyjny, złamania, nadwyrężenia stawów.
Przeciwwskazania względne: wymagające konsultacji:zaburzenia pracy serca (arytmia, rozrusznik, operacje), zaburzenia ciśnienia krwi, hipo/hiperglikemia, epilepsja, choroby psychiatryczne leczone farmakologicznie (m.in. głęboka depresja, schizofrenia).

W razie pytań prosimy o kontakt do prowadzącej: 517169263 (Anna Borowiec)