Usłysz swój głos – grupa met.Lowena

Trzy spotkaniowa grupa “Usłysz głos ciała “ to czas i przestrzeń na zapoznanie się z sygnałami jakie wysyła do Ciebie Twoje ciało.
Jeśli nigdy nie pracowałaś/eś z ciałem, jeśli kusi Cię żeby spróbować, ale się wahasz – zapraszam ☺️

Na pierwszym spotkaniu będziemy oswajać się z metodą, przybliżymy się do naszych ciał, nauczymy się je zauważać, słuchać ich, słuchać ich szeptu i ich krzyku.

Na kolejnych dwóch zajęciach będziemy wchodzić głębiej w kontakt z emocjami poprzez pracę z ciałem i głosem. Damy sobie czas i przestrzeń, aby uwolnić napięcia i odzyskać dostęp do naturalnej energii życiowej i ekspresji.

PROGRAM:

1. USŁYSZ GŁOS CIAŁA -usłysz go wreszcie, daj ciału głos, pozwól mu mówić i poprowadzić Cię – być może w trudne, być może w nieznane rejony. Czy Ty się zaznajomiłaś/eś ze swoim ciałem? Znasz je? Będziemy poznawać, przyjmować nasze ciała takimi, jakie są teraz. Będziemy je poznawać i wpuścimy w nie trochę więcej życia, oddechu, wibracji, żywotności. Będziemy bliżej ciała.

2. USŁYSZ SWÓJ GŁOS – Usłysz ten, który krzyczy z wściekłości, także ten, który szepcze w smutku,oraz ten, który więźnie w gardle z lęku. Usłysz wszystkie barwy swojego głosu. Często hamujemy słowa, ekspresję, zaciskamy szczęki ze złości, zaciskamy gardło w smutku, powstrzymujemy oddech w lęku. Na warsztacie zajmiemy się wyrażaniem, czuciem i pomieszczaniem tych emocji, szczególnie tych, do których mamy utrudniony dostęp i które czuć nam najtrudniej – bo kiedyś nie były przyjęte, nie było na nie miejsca.

3. DAJ SIĘ USŁYSZEĆ – pozwól innym osobom usłyszeć Ciebie, wyraź się, daj innym możliwość usłyszenia, gdy mówisz TAK i gdy mówisz NIE. Pozwól samej, samemu sobie wyrazić siebie, to, co aktualnie czujesz i pokaż się z tym światu. Pokaż swoje granice, powiedz swoje NIE.

Terminy: 18.07, 25.07 i 1.08
Czwartki godz. 18.00 – 21.00

Jest to stała grupa. Nie ma możliwości uczestniczenia w pojedynczych modułach.

Koszt: 390 zł

Przy zapisach do 10 lipca zniżka: 320 zł

Zapisy: kontakt@jalla.pl

Prowadząca:
Olga Sieczka – terapeutka w Analizie Bioenergetycznej w trakcie certyfikacji; studentka psychologii na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS, coach, tel. 602 735 702
„Regularnie prowadzę w Jalla! grupy zaawansowane dla kobiet SIŁA i DELIKATNOŚĆ. a także warsztat pracy z emocjami przez ciało głównie na temat złości.
Prowadzę praktykę terapeutyczną w Krakowie i w Warszawie oraz warsztaty w wielu miastach Polski.”

Superwizja: Marzena Barszcz

Osoby o dużej wrażliwości na krzyk czy przeklinanie oraz po zdarzeniach traumatycznych, prosimy o rozważne podejmowanie decyzji o udziale w warsztatach. Nie w każdym momencie życiowym udział ten jest wskazany.

Przeciwwskazania to:
• stany psychotyczne,
• terapia psychotropowa,
• ciąża i okres połogu,
• różnego rodzaju ostre stany zapalne,
• padaczka.

Względne przeciwwskazania:
• duża wrażliwości na silne bodźce, np. krzyk,
• okres karmienia piersią,
• stosowanie środków farmakologicznych,
• ogólny słaby stan organizmu,
• jaskra

Pytania i sprawy organizacyjne:
kontakt@jalla.pl