WARSZTATY PRACY Z EMOCJAMI – w duchu NVC.

Metoda komunikacji opartej na empatii, czyli NVC pomaga tysiącom ludzi na cały świecie tworzyć lepsze związki, osiągać porozumienie z dziećmi, budować dobre relacje zawodowe.
Wraz z trenerką Małgorzatą Balicką przygotowałyśmy nowe warsztaty w oparciu o NVC.

kom_warsztat

Pierwszy to warsztat podstawowy: „Jak mówić o swoich uczuciach i potrzebach?, gdzie poznasz podstawowe narzędzia NVC oraz nauczysz się nazywać i wyrażać swoje emocje w bezpieczny, konstruktywny sposób. Dostaniesz wiedzę, narzędzia oraz możliwość praktyki nowych umiejętności tak abyś mogła/mógł je przenieść do swojego życia codziennego. Termin: 9 lutego.

Po pierwszym szkoleniu możesz przyjść na poziom II 16 lutego „Jak sobie radzić z konfliktami (również tymi wewnętrznymi)?”. Na ten warsztat zapraszamy również osoby po innych kursach bazujących na NVC (wymagana wiedza to: 4 kroki NVC). Na tych zajęciach zajmiemy się umiejętnością wchodzenia w konflikty a nie ich unikania. Będziesz się konfrontować z potrzebami swoimi i innych, poznasz narzędzia pomagające zrozumieć i nazwać wartości na których ci zależy, nauczysz się sposobów prowadzących do porozumienia w czasie konfliktu, dowiesz się, czego unikać by nie zaogniać kłótni.

Koniecznie przeczytaj opinie uczestników warsztatów i kursów prowadzonych przez Małgorzatę Balicką: OPINIE UCZESTNIKÓW.

Terminy: 916 lutego, czwartek, 17:30-21.30.
Miejsce: sala warsztatowa, ul.Biała Droga 4/6, Kraków
Koszt:
120 zł za pojedynczy warsztat, 210 zł za dwa warsztaty
Dla uczestników poprzednich kursów Jalla:
100 zł za pojedynczy warsztat, 200 zł za dwa warsztaty

Aby się zapisać kliknij: REZERWUJĘ!

Prowadząca kurs: Małgorzata Balicka

balicka-w-krakowieMałgorzata Balicka – słuchaczka Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii przy Dojrzewalni Róż, uczestniczka warsztatów NVC (m.in. „Connecting in Conflict” z Yoramem Mosenzonem) oraz kursów Anny Dymarczyk autorską metodą Jalla! – „Odzyskaj ciało” oraz „Mądrość ciała”. Regularnie asystuje w prowadzeniu grupy metodą A. Lowena „Z potrzeby ciała”. Członkini kolektywu Biała Droga.  Entuzjastka empatycznej komunikacji, w oparciu o którą organizuje i prowadzi regularne Kręgi Kobiet w Krakowie (2015-2016) i we Wrocławiu (od 2017).