Kurs online na „czas zarazy”.

EDIT: Kurs ruszył!!! 🙂 Jeszcze do 19.04 do końca dnia można dołączyć. Od poniedziałku zaczynamy zajęcia i zamykamy sprzedaż. PRZECZYTAJ O TYM KURSIE

Podobnie jak większość trenerów, my również ze względu na bezpieczeństwo, odwołaliśmy najbliższe zajęcia stacjonarne w Jalla! Ale…

Nie musicie całkiem rezygnować z pracy z ciałem. Od ponad roku kroczek po kroczku, z przerwami, realizujemy kurs online. To chyba najlepszy moment na ogłoszenie, że kurs ruszy na początku kwietnia!

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany kursem zapisz się na listę oczekujących, a ja powiadomię Cię w pierwszej kolejności kiedy kurs ruszy. Dodatkowo, osoby z listy otrzymają specjalną cenę kursu „NA START”.

ZAPISZ MNIE NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH

Kurs jest już praktycznie gotowy 😉 Składa się z 4 modułów, 32 filmów, będą też webinaria, zadania domowe i bonusy.

Kurs online powstał w oparciu o program stacjonarnych zajęć grupy „Odzyskaj ciało”, która miała już 14 edycji w Krakowie i w Warszawie.

Bazując na dziesięcioletniej praktyce w nauczaniu wybrałam dla Ciebie ponad 30 ćwiczeń, które najlepiej sprawdziły się u moich kursantek i kursantów.

Zapraszam Was serdecznie to tej nowej przygody. Nie wiem czy tak jest na pewno, ale to pierwszy lub jeden z pierwszych kursów online o met. Lowena w Polsce.

ZAPISZ MNIE NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *