Mądrość kobiecego cyklu.

Kilka słów Natalii Miłuńskiej na temat kobiecego cyklu i mądrości ciała:


„Traktuję ciało jak przewodniczkę, nauczyciela. Przez ostatnich 15 lat zgłębiałam temat kobiecego cyklu, zbierałam obserwacje i odkrycia swoje i innych kobiet, z którymi miałam przyjemność pracować na warsztatach i podczas wykładów. Badałam wzory kultury, które mówią nam, jak doświadczać cielesności. Odkryłam, jak możemy zmieniać te wzory na twórcze i zdrowe dla nas i świata oraz jak praca z ciałem dotyczy i wpływa na wszystkie aspekty naszego życia.

Nasze ciało, nasza macica, nasz cykl jest wyspą skarbów. Może być źródłem mądrości nie tylko dla nas, ale i dla świata w którym żyjemy. Kiedy kobiety zaczynają żyć w zgodzie ze swoim ciałem otwiera się przed nimi zupełnie nowa, twórcza przestrzeń. Jestem przekonana, że gdyby nasza kultura, nasz świat żył w zgodzie z mądrością kobiecego ciała i cyklu – byłby zdrowy i szczęśliwy.”

Dlatego na wykład 22 maja zapraszamy nie tylko kobiety, ale też mężczyzn.

Podczas wykładu Natalia opowie o:
– wzorach kultury, które określają nasze doświadczenie ciała
– przebiegu cyklu na poziomie fizycznym, psychologicznym i duchowym.
– o tym, co zaburza rytm, jak z nim współpracować i uwzględniać go w codziennym życiu.
– wizji świata i relacji, która płynie z poznania i zrozumienia mądrości kobiecego ciała i cyklu tradycji Czerwonego Namiotu i inspiracji z rdzennych kultur
– o tym, jak uzdrowić skutecznie ból miesiączkowy i jak nasze zdrowie zależy od umiejętności komunikowania się z ciałem.

Wykład połączony z multimedialną prezentacją.

Zapraszamy kobiety, które chcą poznać rytm swojego ciała i dobrze się w nim czuć. Otworzyć się na kobiecą energię, być twórcze i spełnione.
Zapraszam mężczyzn, którzy chcą lepiej rozumieć kobiety. Zapraszam ludzi, którzy pracują na co dzień z ludźmi: terapeutki, lekarki, nauczycieli jogi, doule, położne.

Natalia Miłuńska – edukatorka, niezależna ekspertka, twórczyni stronywww.miesiaczka.com i firmy Naya produkującej ekologiczne podpaski. Stworzyła autorską, unikalną metodę pracy z cyklem i ciałem. Od 10 lat odbudowuje w Polsce tradycję Czerwonego Namiotu, prowadzi wykłady, warsztaty i ceremonie dla kobiet i dziewczynek, a także Krąg Snów oraz sesje indywidualne pracy z ciałem i snami. Z wykształcenia antropolożka kultury, w swojej pracy łączy wiedzę naukową, doświadczenie wyniesione z kręgów kobiet i z podróży, w których poszukiwała nowych wzorców kobiecości. Przez lata współtworzyła Stowarzyszenie Kobiet Dakini, od 2013 roku współprowadzi wyprawy na Kretę razem ze swoją mamą, Aniją Miłuńską, więcej na sladamibogini.pl Współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki, czyli jak zamienić ból w przyjemność.

Koszt: 25 zł
Przy wspólnym zapisie dwóch osób – zniżka – każda z Was płaci tylko 20 zł.

Rezerwacja: REZERWUJĘ MIEJSCE NA WYKŁADZIE!

W weekend 10-11 czerwca odbędzie się również pełny warsztat dla kobiet: Info: CZERWONY NAMIOT – warsztat dla kobiet.
Można się już zapisywać na warsztat. Liczba miejsc ograniczona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *