Wiosna jest kobietą!

Wraz w wiosennymi kwiatami pojawiły się na stronie Jalla! nowe warsztaty dla kobiet. Przygotowałyśmy dla Was trzy grupy,  w których możecie pracować nad różnymi aspektami bycia kobietą.

DSC_9386

Budzenie mocy z Aliną Krzemińską, psychoterapeutką Gestalt.
Jest to grupa rozwojowa w nurcie Gestalt z elementami pracy z ciałem.
Przez 6 spotkań będziecie kontaktować się ze sobą, poznawać i rozwijać swój potencjał oraz uwalniać się od schematów myślenia i blokad z poziomu podświadomości. Tematem przewodnim będzie uzyskanie spójności myślenia, czucia i działania. Będziecie miały okazję poczuć i ożywić ciało a także poruszyć głębokie zasoby intuicji.
Zajrzyj w opis: KOBIECOŚĆ  – SPÓJNOŚĆ I PRZEPŁYW
Start: 9 maja

Uwalnianie napięć i emocji z miednicy – zajęcia pracy z ciałem opierające się o autorski program Anny Dymarczyk. Zajęcia bazują na ćwiczeniach metodą Lowena, tańcu swobodnym oraz choreoterapii. Zajęcia oferują głęboki kontakt z ciałem oraz emocjami zamkniętymi w ciele, szczególnie w obszarze miednicy i brzucha. Grupa ruszy po raz drugi na prośbę kobiet, które nie zdążyły się zapisać na poprzedni termin. Program 6-tygodniowy jest owocem wieloletniej pracy warsztatowej właśnie z obszarem miednicy.
Poczytaj więcej: UWOLNIJ MIEDNICĘ!
Start: 10 maja

Trening mięśni dna miednicy z Anką Hostyńską. Jest to grupa o charakterze ćwiczeniowym. Zajęcia opierają się o ćwiczenia fizjoterapeutyczne ze szczególnym uwzględnieniem nauki treningu mięśni dna miednicy oraz rozluźniania napięć blokujących miednicę i odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Pośród ćwiczeń znajdą się również instrukcje budowania prawidłowej postawy w oparciu o właściwe napięcie dna miednicy oraz ćwiczenia stabilizacyjne. Są to jedyne zajęcia na które zapraszamy a wręcz zachęcamy kobiety w ciąży i po porodzie. Ale nie tylko 🙂 Trening jest ważny w profilaktyce i leczeniu nietrzymania moczu i innych kobiecych schorzeń obszaru dna miednicy.
Poczytaj więcej: TRENING MIĘŚNI DNA MIEDNICY
Start: 12 maja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *