WARSZTATY

Jeśli zastanawiasz się które zajęcia jalla! najlepiej pasują do Twoich potrzeb, poczytaj krótki przewodnik po proponowanych przez nas sposobach pracy.

Weekendowe Warsztaty– to nasz ulubiony tryb pracy. Mamy bowiem do dyspozycji dwa kluczowe czynniki: CZAS I PRZYRODĘ. Nawiązanie autentycznego kontaktu z własnym ciałem i emocjami to proces wymagający CZASU i uważności i bezpiecznej przestrzeni. CZAS odgrywa kluczową rolę w tych cennych momentach, kiedy uda nam się już do siebie dotrzeć –  potrzebujemy wtedy bezpiecznej przestrzeni na przeżycie wszystkich wypływających z nas emocji, uczuć, myśli i na wyrażenie się we właściwy sobie sposób. A najlepszą przestrzenią własnej ekspresji, przeżycia i ukojenia jest PRZYRODA: las, łąka, rzeka, świeże powietrze, żywe promienie słońca, wiatr, dotyk ziemi pod stopami… Przyroda wspiera nas w odzyskiwaniu ciała, wspiera nas w akceptowaniu emocji, uczuć. Ma moc uzdrawiającą i aktywuje tę moc w nas. Przypomina, że mając ciało jesteśmy częścią Natury. Więcej o pracy w przyrodzie tutaj

Trzymiesięczny Kurs – to propozycja dla osób gotowych na systematyczną pracę. Kurs składa się z trzech, nierozdzielnych z sobą etapów: Ciało, Emocje, oraz Świadomość Emocji w Ciele. Na każdym etapie pracujemy odpowiednio dobranymi technikami, wprowadzając kolejno nowe narzędzia, tak, aby stopniowo rozwijać zmysł czucia głębokiego (propriocepcji) oraz pogłębiać możliwości obserwowania i wyrażania sygnałów płynących z ciała. W trakcie kursu każdy uczestnik zdobywa narzędzia pomocne w radzeniu sobie z emocjami i napięciem w codziennym życiu. Pracujemy w stałej, zamkniętej grupie.

Zajęcia Indywidualne – są wskazane dla osób, które potrzebują skontaktować ze swoim ciałem i emocjami w ciele w bezpiecznym towarzystwie terapeuty. To może być jedna konsultacja albo cały kurs. Warto skorzystać z takiej formy jeśli masz potrzebę zajęcia się tylko Twoim tematem czy potrzebą lub w przypadku specyficznych schorzeń, potrzeby rehabilitacji po urazach czy operacjach. Czasami po prostu czujemy, że obecność grupy nie jest dla nas wspierająca na danym etapie życia.

Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na to, żeby cieszyć się swoim ciałem!

vlepka6mała

Pytania? Wątpliwości? skontaktuj się z nami 🙂

5 Responses to WARSZTATY

 1. Witam, jestem chętna na warsztaty w Zawierciu. Proszę powiedzieć czy one się odbywają i gdzie?
  Olga
  gacerz_olga@vp.pl

  • Dzień dobry,
   w Zawierciu prowadziłam zajęcia za zaproszenie grupy kobiet. W tym momencie nie jeździmy regularnie do Zawiercia ale jeśli jest pani chętna możemy zorganizować kolejną grupę. Zapraszam również na regularne zajęcia w Krakowie.
   Pozdrawiam,
   Anna Dymarczyk

 2. Dzień dobry
  Chcialem zapytać czy nie myślicie o warsztatach w Rzeszowie:)
  Pozdrawiam
  Kamil

 3. Zachodnioppmorskie. Nie wybieracie sie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *