CZERWONY NAMIOT Natalii Miłuńskiej

Każda z nas jest obdarzona niezwykłym darem – pięknym, kobiecym ciałem. To ciało ma swój rytm, który możemy poznać. Warsztat dedykowany będzie poznaniu własnego cyklu na poziomie fizycznym, psychologicznym i duchowym. Nauczymy się rozpoznawać własny rytm i współpracować z nim w codziennym życiu.

ZAPISZY NA WARSZTAT: DOŁĄCZ DO WARSZTATU!

Wspólnie stworzymy piękną, bezpieczną kobiecą przestrzeń. Ożywimy tradycję Czerwonego Namiotu, w którym kobiety spotykały się, by opowiadać swoje historie, razem tańczyć i ucztować. My też będziemy celebrowały życie, wspierały się, odkrywały kobiecą moc. Tańcem obudzimy nasz wewnętrzny ogień.

Zapraszamy kobiety, które:

– Chcą wejść w realny, głęboki kontakt ze swoim ciałem, poznać je i dobrze się w nim czuć;
– Poznać naturalny rytm swojego ciała i nauczyć się z nim współpracować w codziennym życiu;
– Otworzyć się na kobiecą energię, być twórcze i spełnione jako kobiety;
– Obudzić zmysłowość i przyjemność, radość życia;
– Znaleźć równowagę między siłą i delikatnością, dawaniem i przyjmowaniem, tworzeniem i zmianą;

Zapraszam też gorąco kobiety, które chcą zajść w ciążę i przygotować się na dziecko!

W programie: W trakcie zajęć będziemy wchodzić w kontakt z kolejnymi fazami cyklu i odkrywać ich niesamowity potencjał. Poprzez taniec i medytację w ruchu będziemy rozwijać umiejętność świadomego czucia. Wspólnie uzdrowimy i rozpuścimy to, co oddziela nas od naszej kobiecości. Poprzez pracę z wizją, rytuały i pieśni będziemy uwalniać nasz twórczy potencjał i uczyć się, jak przemijać i skutecznie kończyć to, co nie służy już naszemu życiu. Poznamy też proste, skuteczne sposoby na nieprzyjemne symptomy cyklu: napięcie przedmiesiączkowe i bolesne miesiączki. A wszystko to z lekkością!

Termin: 29 – 30 września 2018
Sobota: 10.00 – 18.00 ( z godzinną przerwą na obiad)
Niedziela: 10.00 – 17.00 ( z godzinną przerwą na obiad)

Miejsce: Ośrodek warsztatowy „Biała Droga”, ul.Biała Droga 4/6, Kraków (Stare Dębniki)

Ceny:
335 PLN -Dla uczestniczek kursów pracy z ciałem i emocjami w Jalla! (przy zapisach do 27 sierpnia 2018).
355 PLN -Przy zapisach do 27 sierpnia 2018:
385 PLN -Cena regularna.

Zapisy: http://bit.ly/2_CZERWONY_NAMIOT

Pytania proszę kierować na adres: kontakt@jalla.pl

O prowadzącej:
Natalia Miłuńska – edukatorka, niezależna ekspertka, twórczyni strony www.miesiaczka.com i firmy Naya produkującej ekologiczne podpaski. Stworzyła autorską, unikalną metodę pracy z cyklem i ciałem. Od 10 lat odbudowuje w Polsce tradycję Czerwonego Namiotu, prowadzi wykłady, warsztaty i ceremonie dla kobiet i dziewczynek, a także Krąg Snów oraz sesje indywidualne pracy z ciałem i snami. Z wykształcenia antropolożka kultury, w swojej pracy łączy wiedzę naukową, doświadczenie wyniesione z kręgów kobiet i z podróży, w których poszukiwała nowych wzorców kobiecości. Przez lata współtworzyła Stowarzyszenie Kobiet Dakini, od 2013 roku współprowadzi wyprawy na Kretę razem ze swoją mamą, Aniją Miłuńską, więcej na sladamibogini.pl Współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki, czyli jak zamienić ból w przyjemność.

ZAPISY: TUTAJ!