CZERWONY NAMIOT II – dla zaawansowanych MAJ

Czerwony Namiot poziom II – Moc Joni

Zapraszam do bezpiecznej przestrzeni Czerwonego Namiotu na spotkanie z transformacyjną mocą Krwi miesięcznej i z naszą macicą i joni. Zapraszam Kobiety, które chcą poznać swoje ciało i dobrze się w nim czuć. Otworzyć się na kobiecą energię, być twórcze i spełnione.

Naszą przewodniczką w tej podróży będzie hawajska Bogini wulkanów Pele. Nauczymy się od niej, jak obudzić w ciele ogień – twórczą, przytomną energię życia. Jak się z nim obchodzić, by ogrzewał i karmił, jak sprawić, abyśmy były pełne energii, twórcze, lekkie i swobodne. Poznamy techniki taneczne i medytacji w ruchu, które budzą, rozpalają i wzmacniają ogień.

Hawajskie szamanki (Kahunki) mówią, że wulkan Kilauea to miesiączka Matki Ziemi. Dlatego na warsztacie wejdziemy w głębszą pracę z doświadczeniem menstruacji – będziemy razem odkrywać, jak korzystać co miesiąc z jej transformacyjnej mocy, jak skutecznie przemijać to, co już stare, zużyte i nie służy naszemu życiu – stare wzorce zachowań, emocje i wspomnienia. Będziemy pracować na głębokim poziomie – znajdować i rozpuszczać pamięć przeszłości zapisaną w ciele. Warunkiem do takiej głębokiej pracy z ciałem jest rozluźnienie i zaufanie, dlatego właśnie zrobimy to łagodnie, z miękkością wody, jak fale oceanu obmywające hawajskie wulkaniczne wyspy.

Krew miesięczna płynie do Ziemi przez waginę-Joni, drzwi do tajemnicy. Używam słowa Joni na określenie Drzwi do naszego ciała, Róży kobiecości, zewnętrznych warg mniejszych i większych, bo słowo Yoni w sanskrycie oznacza święta przestrzeń. Na warsztacie przywrócimy szacunek należny naszemu ciału, będziemy odzyskiwać prawo do samostanowienia. Jak dobrze zamiast sromu czy cipki mieć Joni – świętą przestrzeń!

Drugiego dnia warsztatu będziemy odkrywać Moc Yoni. Chcę podzielić się odkryciami na temat zdrowego wzorca kobiecej seksualności. Będziemy rozmawiały o tym, czego potrzebujemy, żeby otworzyć się na naszą seksualność i kobiecość i swobodnie ją wyrażać. Podczas spotkania będziemy budowały naszą pewność siebie i integralność – umiejętność mówienia Nie i Tak, także w sytuacjach intymnych.

Poznamy też techniki taneczne i oddechowe, które pomogą nam otworzyć ciało na doświadczenie rozkoszy. Zajęcia będą prowadzone z poszanowaniem granic każdej z uczestniczek, będziemy pracować z tym, co się pojawi, z tematami, które w obrębie seksualności/joni/rozkoszy okażą się najbardziej potrzebne.

Każda z nas jest obdarzona niezwykłym darem – pięknym, kobiecym ciałem. To ciało łączy nas z rytmami ziemi i kosmosu, otwiera na rozkosz życia. Zapraszam na spotkanie, które pozwoli się tym cieszyć!

W programie warsztatu między innymi:

  • Mini-wykład: Yoni Drzwi do tajemnicy
  • Praca w tańcu i medytacja w ruchu
  • Ceremonie Miesiączki
  • Ceremonia rozpalania Ognia
  • Krąg

Warsztat jest przygotowany dla kobiet, które były na warsztacie podstawowym z Natalią Miłuńską. Jeśli temat Cię ciągnie a nie byłaś jeszcze w Czerwonym Namiocie zapisz się tutaj: CZERWONY NAMIOT – POZIOM I

Miejsce: Kraków, ul. Biała Droga (Stare Dębniki)

Termin: 20-21 maja

Zapisy: jallajoga@gmail.com
Aby zarezerwować miejsce należy wpłacić pierwszą rata: 150 zł. Opłata ta jest bezzwrotna.

Koszt udziału: 350 zł
Przy wpłacie pierwszej raty do 20 kwietnia: 290 zł