CZERWONY NAMIOT- warsztaty o cyklu kobiecym.

Czerwony Namiot
czyli jak żyć w zgodzie z rytmem i mądrością ciała.

KOLEJNY WARSZTAT: STYCZEŃ 2018

Każda z nas jest obdarzona niezwykłym darem – pięknym, kobiecym ciałem. To ciało ma swój rytm, który możemy poznać. Warsztat dedykowany będzie poznaniu własnego cyklu na poziomie fizycznym, psychologicznym i duchowym. Nauczymy się rozpoznawać własny rytm i współpracować z nim w codziennym życiu.

Wspólnie stworzymy piękną, bezpieczną kobiecą przestrzeń. Ożywimy tradycję Czerwonego Namiotu, w którym kobiety spotykały się, by opowiadać swoje historie, razem tańczyć i ucztować. My też będziemy celebrowały życie, wspierały się, odkrywały kobiecą moc. Tańcem obudzimy nasz wewnętrzny ogień.

Zapraszamy kobiety, które:

  • Chcą wejść w realny, głęboki kontakt ze swoim ciałem, poznać je i dobrze się w nim czuć
  • Poznać naturalny rytm swojego ciała i nauczyć się z nim współpracować w codziennym życiu
  • Otworzyć się na kobiecą energię, być twórcze i spełnione jako kobiety
  • Obudzić zmysłowość i przyjemność, radość życia
  • Znaleźć równowagę między siłą i delikatnością, dawaniem i przyjmowaniem, tworzeniem i zmianą
  • Zapraszam też gorąco kobiety, które chcą zajść w ciążę i przygotować się na dziecko!

W programie: W trakcie zajęć będziemy wchodzić w kontakt z kolejnymi fazami cyklu i odkrywać ich niesamowity potencjał. Poprzez taniec i medytację w ruchu będziemy rozwijać umiejętność świadomego czucia. Wspólnie uzdrowimy i rozpuścimy to, co oddziela nas od naszej kobiecości. Poprzez pracę z wizją, rytuały i pieśni będziemy uwalniać nasz twórczy potencjał i uczyć się, jak przemijać i skutecznie kończyć to, co nie służy już naszemu życiu. Poznamy też proste, skuteczne sposoby na nieprzyjemne symptomy cyklu: napięcie przedmiesiączkowe i bolesne miesiączki. A wszystko to z lekkością!

 

Termin: STYCZEŃ 2018
S0bota: 10.00 – 18.00 ( z godzinną przerwą na obiad)
Niedziela: 10.00 – 17.00 ( z godzinną przerwą na obiad)

Miejsce: Ośrodek  warsztatowy „Biała Droga”, ul.Biała Droga 4/6, Kraków (Stare Dębniki)

Koszt: 350 zł
Przy zapisach do 23 maja zniżka: 300 zł
Dla uczestniczek  kursów pracy z ciałem i emocjami w Jalla!  zniżka: 290 zł

Zapraszamy również na wykład wprowadzający do tematyki:
22 maja w Krakowie.

Koszt wykładu: 25 zł, przy zapisie dwóch osób każda płaci tylko 20 zł.

Zapisy na wykład: REZERWUJĘ MIEJSCE!

O prowadzącej:
Natalia Miłuńska
– edukatorka, niezależna ekspertka, twórczyni strony www.miesiaczka.com i firmy Naya produkującej ekologiczne podpaski. Stworzyła autorską, unikalną metodę pracy z cyklem i ciałem. Od 10 lat odbudowuje w Polsce tradycję Czerwonego Namiotu, prowadzi wykłady, warsztaty i ceremonie dla kobiet i dziewczynek, a także Krąg Snów oraz sesje indywidualne pracy z ciałem i snami. Z wykształcenia antropolożka kultury, w swojej pracy łączy wiedzę naukową, doświadczenie wyniesione z kręgów kobiet i z podróży, w których poszukiwała nowych wzorców kobiecości. Przez lata współtworzyła Stowarzyszenie Kobiet Dakini, od 2013 roku współprowadzi wyprawy na Kretę razem ze swoją mamą, Aniją Miłuńską, więcej na sladamibogini.pl Współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki, czyli jak zamienić ból w przyjemność.

logonaya