Daję i biorę – warsztat rozwojowy

Daję i biorę – warsztat rozwojowy

Dawanie i branie to dwa aspekty tej samej energii. Równowaga w dawaniu i braniu niesie harmonię w naszym życiu. Potrafisz brać bez poczucia winy? Potrafisz dawać bez oczekiwania wzajemności? Równowaga i umiejętność w braniu i dawaniu jest podstawą pięknych relacji.
Istnieje powszechne przekonanie, że dawanie jest czymś większym, lepszym, szlachetniejszym niż branie. Niestety wiara w to spowodowała zaburzenie w przepływie energii między ludźmi, wskutek której nie potrafimy już ani prawdziwie dawać, ani brać.

W trakcie tego warsztatu zapraszam Cię do spotkania ze sobą i innymi osobami. Zobaczysz, jak Twoje wcześniejsze doświadczenia wpływają na relację dawania i brania, obejrzysz moment w jakim jesteś teraz, przyjrzysz się sposobom, w jakie potrafisz obdarowywać i przyjmować od innych. Ten warsztat zainspirowany jest sposobem myślenia i technikami używanymi w terapii Gestalt. Twoja aktywność i doświadczanie siebie wymaga zaangażowania w psychodramach, wizualizacji, kontakcie i relacjach, na „tu i teraz”. Warsztat poszerzy świadomość siebie. Może być dla Ciebie kolejną cegiełką w zmianie i rozwoju osobistym.

Warsztat odbędzie się dwa razy w Krakowie i w Warszawie.

KRAKÓW: W OCZEKIWANIU

Miejsce: ul.Biała Droga 4/6
Koszt: 260 zł

Dla stałych klientów Jalla!: 230 zł
(zniżka obowiązuje przy zapisach do 30.10)

Zapisy: REZERWUJĘ!

WARSZAWA: W OCZEKIWANIU

Miejsce: Pl.Zbawiciela 2B
Koszt: 280 zł

Dla stałych klientów Jalla!: 250 zł
(zniżka obowiązuje przy zapisach do 30.10)

Zapisy: REZERWUJĘ!

Prowadzi: Sandra Waszniewska

Certyfikowana psychoterapeutka, psycholog, trener. Ukończyła Psychologię Społeczną i Psychologię Kliniczną oraz Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w ujęciu Gestalt. Certyfikowany trener umiejętności psychospołecznych warszawskiej Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA. Uczestniczyła w międzynarodowych konferencjach związanych z tematyką nauczania dorosłych oraz nauki międzypokoleniowej. Jest przedstawicielką Polski w projekcie European Map of Intergenerational Learning oraz autorką projektów „Kobieta tu i teraz” i „Letnie inspiracje”. Obecnie pracuje w Klinice Chorób Wewnętrznych Hematologii i Onkologii SPCSK jako psycholog oraz prowadzi terapię indywidualną i grupową oraz treningi rozwoju osobistego, warsztaty i szkolenia w ujęciu Gestalt. W swojej pracy wykorzystuje doświadczenia z różnych dyscyplin zawodowych, co daje możliwość dopasowania się do potrzeb i wymagań uczestników. Zdolności interpersonalne umiejętnie łączy z konkretną wiedzą, a także rzetelną analizą problemu prowadzoną przy zastosowaniu efektywnych narzędzi i niestandardowych form pracy.

Referencje:
„Sandra okazała się osobą niezwykle ciepłą, otwartą, a co najważniejsze, bardzo uważnie słuchającą. Każda sesja pozwalała mi poznawać siebie, docierać do przyczyn powstawania lęków i bardzo złego samopoczucia. Dzięki jej ogromnej kulturze i szacunku do drugiej osoby, jak nigdy dotąd, potrafiłam się otworzyć i bez obaw dzielić się tym, co mnie bolało. Sandra dała mi ogromną nadzieję na dobrą, spokojną przyszłość, w której będę umiała sobie radzić.
Polecam Sandrę wszystkim, którzy mają problemy w drodze przez własne życie. To osoba pełna empatii i bardzo profesjonalna.”
Dziękuję Ci Sandro raz jeszcze.
Małgosia

„Terapię u Pani Sandry wspominam bardzo pozytywnie. Terapia sprawiła, że stanęłam na nogi. Pani Sandra pomogła mi lepiej poznać samą siebie, a przede wszystkim uświadomiła mi właściwą hierarchię wartości w moim życiu. Dziś czuję się zdecydowanie lepiej – jestem spokojna i szczęśliwa. Dziękuję z całego serca!”
Magdalena

Sandra jest czarodziejką. Uważną słuchaczką, osobą empatyczną, co bardzo ważne od razu poczułam, że mogę jej zaufać. Za każdym spotkaniem czułam, że jestem silniejsza. I to właśnie dzięki niej zrozumiałam, że sama potrafię zadbać o siebie.
Tosia

Więcej referencji:
ZNANY LEKARZ
GOLDENLINE