MOC CYKLU – program on-line + warsztat dla kobiet.

Moc Cyklu
program Natalii Miłuńskiej


 4 webinary + dwudniowy warsztat w Krakowie
(16-17 marca lub 23-24 marca)

Zapisy:
REZERWUJĘ miejsce na warsztacie 16-17 marca!

MOC CYKLU to 5 niezwykłych spotkań, które przetransformują Twoją relację ze sobą, dadzą nowe spojrzenie na ciało, kobiecość i seksualność.

MOC CYKLU to drzwi do odpoczynku i głębokiego rozluźnienia,  budowania dobrej relacji z ciałem, przebudzenia energii seksualnej a dzięki temu do twórczego życia!

 • Chciałabyś w końcu dowiedzieć się, jak żyć w zgodzie ze swoim własnym rytmem?
 • Jak skutecznie zbudować równowagę między działaniem a odpoczynkiem, aktywnością w świecie a zanurzeniem w sobie?
 • Jesteś przemęczona, bez energii, a w ciele nie czujesz się jak w domu?
 • Potrzebujesz bezpiecznej, pięknej przestrzeni, tęsknisz do kobiecego kręgu, wsparcia życzliwych kobiet?
 • Chciałabyś, by Twoja relacja z ciałem weszła na głębszy poziom?

Jeśli tak, to jest to propozycja dla Ciebie!

Program MOC CYKLU rozpoczynają  4 webinaria – spotkania online, które połączą formę wykładu, dyskusji i pracy w kobiecym kręgu. Będziemy podczas nich zgłębiać następujące tematy:

24 stycznia: Cykl menstruacyjny – Twoja wyspa skarbów, o cyklu na poziomie fizycznym i psychologicznym.

4 lutego : Jak uwolnić energię seksualną i otworzyć się na przyjemność życia.
Zapisy na webinar:

28 lutego: Zmiana – jak zmieniać swoje życie i swoje wzorce korzystając ze wsparcia własnego ciała.

7 marca: Duchowy wymiar miesiączki i cyklu.

W marcu Natalia przyleci do Krakowa ze słonecznej Andaluzji specjalnie by poprowadzić ten warsztat. Będziemy razem odkrywać cykl miesięczny, zgłębiać jego potencjał na wielu poziomach, tańczyć i pracować w ruchu. Będziemy budzić energię seksualną, uśpioną po długiej zimie, łączyć się z twórczą, przyjemną, ognistą energią naszego ciała!

16-17 marca LUB 23-24 marca

Warsztat: CZERWONY NAMIOT – Moc Cyklu

 • Podczas warsztatu zaproszę Was do dalszego eksplorowania naszej cykliczności.
 • Prowadzić nas będzie ciało, macica i joni z jej mądrością, radością i lekkością.
 • Nauczymy się rozpoznawać własny rytm i współpracować z nim w codziennym życiu.
 • Poznamy fazy cyklu, będziemy wspólnie odblokowywać i odkrywać ich potencjał.
 • Rytm naszego ciała jest bramą do pełni człowieczeństwa, do wszelkich jego aspektów; praca z nim jest jedną z dróg do stania się pełnym, spełnionym, dojrzałym, szczęśliwym człowiekiem.

Warsztaty dedykowane będą także obudzeniu naszej energii seksualnej – energii życia, rozpaleniu wewnętrznego Ognia.

Wspólnie stworzymy piękną, bezpieczną kobiecą przestrzeń. Ożywimy tradycję Czerwonego Namiotu, w którym kobiety spotykały się, by opowiadać swoje historie, razem tańczyć i ucztować. My też będziemy celebrowały życie, wspierały się, odkrywały kobiecą moc. Tańcem obudzimy nasz wewnętrzny ogień – energię seksualną – energię życia.

Zapraszam Kobiety, które:

 • Chcą wejść w realny, głęboki kontakt ze swoim ciałem, poznać je i dobrze się w nim czuć
 • Pracują z kobietami, bądź mają głęboką tęsknotę za dobrym kobiecym kręgiem
 • Chcą poznać naturalny rytm swojego ciała i nauczyć się z nim współpracować w codziennym życiu
 • Otworzyć się na kobiecą energię, być twórcze i spełnione jako kobiety
 • Obudzić zmysłowość i przyjemność, radość  życia
 • Znaleźć równowagę między siłą  i delikatnością, dawaniem i przyjmowaniem, tworzeniem i zmianą
 • Uzdrowić negatywne objawy takie jak napięcie przedmiesiączkowe czy bolesne miesiączki.

Zapraszam też gorąco kobiety, które chcą zajść w ciążę i przygotować się na dziecko! i te, które pracują z kobietami: terapeutki, lekarki, nauczycielki jogi, doule, położne.

W programie warsztatu:
W trakcie zajęć będziemy wchodzić w kontakt z kolejnymi fazami cyklu i odkrywać ich niesamowity potencjał. Poprzez taniec i medytację w ruchu będziemy rozwijać umiejętność świadomego czucia. Wspólnie uzdrowimy i rozpuścimy to, co oddziela nas od naszej kobiecości. Poprzez pracę z wizją, ceremonie i pieśni będziemy uwalniać nasz twórczy potencjał i uczyć się, jak budzić i kierować energią seksualną. Poznamy też proste, skuteczne sposoby na nieprzyjemne symptomy cyklu: napięcie przedmiesiączkowe i bolesne miesiączki. A wszystko to z lekkością!

Warsztat oraz webinaria prowadzi Natalia Miłuńska.

Koszty:

O mnie: Traktuję ciało jak przewodniczkę, nauczyciela. Przez ostatnich 15 lat zgłębiam temat kobiecego cyklu, zbieram obserwacje i odkrycia swoje i innych kobiet, z którymi miałam przyjemność pracować na warsztatach i podczas wykładów. Badam wzory kultury, które mówią nam, jak doświadczać cielesności. Odkryłam, jak możemy zmieniać te wzory na twórcze i zdrowe dla nas i świata oraz jak praca z ciałem dotyczy i wpływa na wszystkie aspekty naszego życia.

Nasze ciało, nasza macica, nasz cykl jest wyspą skarbów. Może być źródłem mądrości nie tylko dla nas, ale i dla świata, w którym żyjemy. Kiedy kobiety zaczynają żyć w zgodzie ze swoim ciałem otwiera się przed nimi zupełnie nowa, twórcza przestrzeń. Jestem przekonana, że gdyby nasza kultura, nasz świat żył w zgodzie z mądrością kobiecego ciała i cyklu – byłby zdrowy i szczęśliwy.

Natalia Miłuńska – edukatorka, niezależna ekspertka, twórczyni strony www.miesiaczka.com i firmy Naya produkującej ekologiczne podpaski. Stworzyła autorską, unikalną metodę pracy z cyklem i ciałem.  Od 10 lat odbudowuje w Polsce tradycję Czerwonego Namiotu, prowadzi wykłady, warsztaty i ceremonie dla kobiet i dziewczynek oraz sesje indywidualne pracy z ciałem i snami. Z wykształcenia antropolożka kultury, w swojej pracy łączy wiedzę naukową, doświadczenie wyniesione z kręgów kobiet i z podróży, w których poszukiwała nowych wzorców kobiecości.

Przez lata współtworzyła Stowarzyszenie Kobiet Dakini, od 2013 roku współprowadzi wyprawy śladami pokojowej cywilizacji starej Europy, między innymi na Kretę, Cyklady a teraz do Andaluzji, razem ze swoją mamą, Aniją Miłuńską, więcej na sladamibogini.pl Autorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki, czyli jak zamienić ból w przyjemność.

Uczennica Connie Kaplan, przez ponad 5 lat prowadziła stałe spotkania warszawskiego Kręgu Snów. Obecnie prowadzi bloga o snach www.kragsnow.blogspot.com, zaprasza do czytania i zgłębiania tego fascynującego tematu. Ostatnio nakładem wydawnictwa Naya wydała książkę Connie Kaplan Śnienie jako praktyka duchowa, którą możecie nabyć tutaj: http://naya.sellingo.pl/krag-snow-snienie-jako-duchowa-praktyka