Kobieca majówka w Toskanii.

Kobiety!
Zapraszam Was na wyjątkowy warsztat pracy z ciałem i głosem w kameralnej kobiecej grupie. Będzie tylko 10 uczestniczek + 2 trenerki + boska willa z ogrodem, basenem i salą do zajęć. 

Czego chcieć więcej?!
Zaszywamy się na tydzień w Toskanii by skontaktować się ze swoją miednicą i brzuchem, energią tego obszaru ciała, emocjami, tymi przyjemnymi i tymi trudnymi… Będziemy uwalniać ciało i głos, przyglądać się swoim schematom i uczyć się na nowo podążać ścieżką zdrowej przyjemności i żywotności. Wieczorami będziemy zasiadać w kręgu by dzielić się i inspirować. Nie zabraknie również wycieczek po okolicy (Sienna, Arezzo, Badia Agnano) oraz beztroskiego leniuchowania i ucztowania ♥

TERMIN: wkrótce podamy nowy termin


PROGRAM: W programie są zajęcia pracy z ciałem i głosem (2-3 razy dziennie) i kręgi wieczorne. Generalnie program jest intensywny warsztatowo. Jesteśmy nastawione na głęboki kontakt z ciałem, regenerację, rozkoszowanie się włoskim klimatem i widokami a nie na zwiedzaniem atrakcji turystycznych Toskanii.
Mamy do dyspozycji willę z ogrodem i basenem. Będziemy oczywiście robić sobie spacery i mini wycieczki do pobliskiego Badia Agnano, Sieny i Arezzo ale nie jest to wyjazd turystyczny.

Zaczynamy w piątek 27.04 wieczornym kręgiem powitalnym. Można przyjechać do willi od godziny 16.00. Dla chętnych możemy zorganizować nocleg już w czwartek 26.04.

Zakończenie warsztatu: 4 maja. W piątek (4 maja) mamy ostatnie poranne zajęcia, jemy wspólnie śniadanie i wyruszamy w drogę powrotną, lub jak kto woli na zwiedzanie Toskanii.

Jeśli macie czas i ochotę to polecam zostać jeszcze 1-2 dni i zobaczyć pobliską Florencję lub inne piękne toskańskie miasta. Ale to już we własnym zakresie albo w podgrupach (pewnie znajdą się chętne na taki wypad po warsztatowy).

                 Cel warsztatu:

 • uwolnienie napięć z obszaru miednicy i brzucha
 • odzyskanie kontaktu z seksualnością i kobiecością
 • poznanie potencjału swojego głosu
 • uwolnienie blokad gardła i aparatu mowy
 • nauczenie się prostych ćwiczeń emocji głosu oraz ćwiczeń met.Lowena uwalniających napięcia z miednicy i innych części ciała
 • odżywienie serca spragnionego natury, autentyczności, kontaktu z kobietami, przyjemności i piękna
 • regeneracja i odzyskanie dostępu do naturalnej siły witalnej

                Przykładowy dzień warsztatowy:

 • poranne zajęcia (8.00-8.30)
 • śniadanie
 • leniuchowanie w ogrodzie/spacer/kawa w Badia Agnano/wycieczka do Sieny lub Arezzo (lunch na mieście)
 • zajęcia przedpołudniowe – praca z ciałem  (11.30-13.00) 
 • gotowanie i jedzenie obiadu
 • siesta i inne przyjemności
 • zajęcia popołudniowe – praca z głosem (17.00-18.30)
 • kolacja
 • krąg wieczorny/ taniec swobodny/wieczorny spacer

Ten plan nie jest sztywny. Będzie zmieniać ze względu na wasze potrzeby, specyfikę niektórych zajęć oraz wspólne wypady do pobliskich miasteczek.W sumie oferujemy Wam minimum 15 godzin pracy z ciałem i głosem + kręgi wieczorne. Jednego dnia będzie więcej pracy z ciałem, drugiego więcej czasu na integrację, kontemplację i cieszenie się Toskanią. Niektóre zajęcia będą odbywać się w ogrodzie, inne na sali. Program będzie dostosowany do potrzeb z jakimi do nas przyjedziecie.Ostatniego wieczoru będziemy wspólnie przygotowywać włoską ucztę. Gotować po toskańsku nauczy nas mieszkająca w tej okolicy Wiolla.
PRZYGOTOWANIE: Nie trzeba mieć doświadczenia w pracy z ciałem i głosem, ale ważna jest otwartość na nowe doświadczenia i pracę z własną kobiecością i bycie z kobietami.  Warto zabrać wygodne ubrania do ćwiczeń a także swoją matę do ćwiczeń albo koc.

NA MIEJSCU:
Gotujemy wspólnie. Ja z Kasią (drugą trenerką) będziemy koordynować kuchnię, mamy sprawdzone przepisy i zrobimy wcześniej zakupy. Myślimy o diecie wegetariańskiej ale jeśli macie inne potrzeby czy zalecenia lekarskie to jesteśmy otwarte.

Zaprzyjaźniona Polka, Wiolla mieszkająca w Toskanii będzie nam robić zakupy, abyśmy nie musiały wynajmować auta ani wozić zakupów autobusem. Składka na zakupy wyniesie ok 50 euro/os. Wiolla nauczy nas również gotować włoskie dania i przyrządzi dla nas prawdziwe Tiramisu.

WARSZTAT:

Nazywam się Anna Dymarczyk. Prowadzę warsztaty pracy z ciałem oraz warsztaty dla kobiet od 8 lat. Tworzę autorskie kursy pracy z ciałem i emocjami w ciele. Jestem certyfikowaną trenerką metody A. Lowena (certyfikat FSBA). Ukończyłam kurs metodyczny choreoterapii. Swoją pracę regularnie superwizuję. Jestem biologiem i pedagogiem z wykształcenia. Obecnie jestem w trakcie szkolenia na psychoterapeutę lowenowskiego (szkolenie certyfikowane przez FSBA). Więcej o mnie na stronie: jalla.com.pl

Praca z miednicą to mój konik. Od kilku lat prowadzę warsztaty oraz kursy 6-tygodniowe UWOLNIJ MIEDNICĘ. Cały czas się szkolę i pogłębiam moją wiedzę w tym temacie poprzez szkolenia psychologiczne oraz fizjoterapeutyczne (ostatnio ukończyłam szkolenie Trening mięśni dna miednicy BEBO I).

Na kursach asystuje mi Kasia Dorota, która również będzie z nami na naszym toskańskim warsztacie.Kasia jest trenerką, szkoli trenerów a także koordynuje projekty edukacyjne. Kasia od lat zajmuje się pracą z ciałem i głosem. Fascynuje się również kulturą tradycyjną, śpiewem, rękodziełem i tworzeniem przedmiotów o osobistym wręcz „magicznym” znaczeniu. Organizuje warsztaty tworzenia Żadanic – tradycyjnych lalek białoruskich spełniających życzenia. Powadzi zajęcia pracy z głosem i śpiewu tradycyjnego. Obecnie szkoli się w nurcie komunikacji NVC.

Warsztaty wyjazdowe organizuję od początku Jalla! Czyli od 2012 roku. Uwielbiam atmosferę długich wyjazdów, kiedy możemy się lepiej poznać, stworzyć bezpieczną przestrzeń i pracować na głębokim poziomie. Dzięki wyjazdom można dać sobie czas na zagłębienie się w siebie i zajęcia nie są obarczone koniecznością wracania do domu i zajmowania się innymi spawami. Jest to też czas pełnej regeneracji i najlepszych efektów wewnętrznych przemian.

Toskania to również piękna pogoda, przyroda i krajobrazy. Zdjęcia naszej willi są tutaj: GALERIA

MAMY OSTATNIE DWA MIEJSCA!

CENA OBEJMUJE: zakwaterowanie w willi, warsztaty (minimum 15 godzin + kręgi wieczorne), organizację zakupów, nauka gotowania włoskich przysmaków z Wiolą (Polką mieszkającą w Toskanii)

DODATKOWO PŁATNE: składka na zakupy żywnościowe – około 50 euro/os

CENA NIE OBEJMUJE: dojazdu do Włoch, biletów autobusowych na nieobowiązkowe wycieczki do Sieny czy Arezzo, ubezpieczenia podróżnego, ewentualnych posiłków w restauracjach/kawiarniach

DOJAZD: Lot i przejazd do willi trzeba zorganizować we własnym zakresie. jest sporo połączeń bezpośrednich i z przesiadkami, więc można to zorganizować za 80-150 euro w dwie strony. Loty są do Bolonii, Pizy, Bergamo i stamtąd jedzie się pociągiem do Sieny a ostatnie kilka km autobusem lub taksówką (albo wynajętym autem) do naszej willi w okolicy Badia Agnano.
Pomagamy w organizacji dojazdu. Zachęcamy Was również do wspólnej podróży.

ZAPISY: kontakt@jalla.pl.
Liczba miejsc ograniczona. Warsztat jest przygotowany dla kameralnej grupy 10-ciu uczestniczek.