LATO 2018 – warsztaty OFFLINE na wyspie!

Czas na prawdziwą Przygodę! Wakacje muszą być wyjątkowe. A w tym roku ma szansę spełnić się Twoje marzenie z dzieciństwa o fantastycznych podróżach i niezwykłych przygodach. Wyobraź sobie, że na 7 dni wprowadzamy się do najprawdziwszej latarni morskiej na Adriatyku i włączamy tryb offline. Joga, praca z ciałem, roślinna kuchnia, ciepłe morze i piękna przyroda – zaklep sobie miejsce na pokładzie już teraz!

Weź mapę i spójrz na chorwacką Dalmację – usiane wyspami wybrzeże Adriatyku. W najdzikszych i najpiękniejszych przyrodniczo miejscach stoją kamienne latarnie, które od ponad dwóch wieków bezpiecznie prowadzą żeglarzy. Jeśli marzysz, żeby
…na 7 dni zamieszkać w takiej samotnej, bielonej latarni z zielonymi okiennicami,
…wszystkimi zmysłami doświadczyć śródziemnomorskiej przyrody: poczuć wiatr, promienie słońca, zapach grubolistnej roślinności, dotyk ciepłej wody na skórze, zobaczyć niesamowity błękit oraz rozgwiezdżone jak nigdy niebo ze spadającymi gwiazdami,
…naturalnie dostroić się do rytmu wschodów i zachodów słońca
…zadbać o swoje ciało na przyjemnych sesjach jogi i metody Lowena,
…wyciszyć galop myśli, dając odpocząć głowie,
…jeść tylko to, co Ci służy: zdrową, roślinną kuchnię z dodatkiem lokalnej oliwy i przypraw,
…spotkać ludzi, którzy szukają luzu i wyciszenia, lubią się śmiać i dobrze Cię rozumieją,

Jedź z nami na warsztaty #offline 2018!

Swoje dni zaczynamy niespiesznie, głębokim oddechem i przyjemnie otwierającą sesją jogi. Raczymy się pysznym roślinnym jedzeniem i pachnącą oliwą na tarasie otoczonym śródziemnomorską roślinnością.
Gotujemy wspólnie – wegańsko, według 5 przemian, a jadłospis układa dietetyk medycyny chińskiej. Relaksujemy się na plażach i kąpiemy się w ciepłym, mieniącym się morzu. Zanurzamy się w śródziemnomorskiej przyrodzie. Codziennie regenerujemy siły na autorskich zajęciach pracy z ciałem metodą Lowena. Zrywamy figi prosto z drzewa i bujamy się w hamakach. Wędrujemy po zatoczkach w poszukiwaniu morskich skarbów. A kiedy przyjdzie nam ochota – możemy poprosić o relaksujący masaż z szumem morza w tle.

Wybierz swoją wyspę i zarezerwuj sobie miejsce jak najszybciej! Na każdy turnus możemy zabrać tylko 12 osób.

Szczegóły: OFFLINE NA WYSPIE – 2018

W tym roku mamy dla Was dwie wyspy:

 

 

Prowadzą:Basia Tworek i Ania Dymarczyk  – jesteśmy jak dwie ogniste siostry. Współpracujemy razem już wiele lat. W Krakowie założyłyśmy projekt jalla!odzyskaj ciało. Od 2013 r. mieszkamy w rożnych miastach, ale  wciąż uwielbiamy wspólnie prowadzić warsztaty. Lubimy działać z rozmachem, dlatego BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! ❤

_________

Masz dodatkowe pytania? Napisz: jallajoga@gmail.com, lub zadzwoń: 694530056 (Ania)

Wspomnienia uczestników edycji 2015 znajdziesz tutaj: Wspomnienia z Bezludnej Wyspy.

Zajrzyj również w artykuł napisany na podstawie wypowiedzi naszych wyspiarzy: Komu polecisz wyjazd na Bezludną?

IMG_3266

OPINIE UCZESTNIKÓW

“Nie mogę uwierzyć, że to działo się naprawdę! Nie pamiętam kiedy tak bardzo odpoczęłam. Wróciłam do domu z masą inspiracji i nowych pomysłów. I z energią do działania.”

“Dziękuję za tonę śmiechu, pyszne jedzenie, odżywcze rozmowy, za totalny luz, cudowne zajęcia i za każdy metr kwadratowy tej wyspy!!  To miejsce jest jak z książek – ze świata dziecięcej beztroski. Wspaniale, że ją znalazłyście!!!”

“Na tydzień stworzyłyście ludziom raj. Dziękuję!”

“Na całą zimę zostanie ze mną wspomnienie poranków na wyspie, smak fig prosto z drzewa, śmiech przy obiedzie, relaks w cieniu tamaryszków, aromat rozmarynu, dźwięk wiatru, który zawsze wiał na jodze, zapach morza, czas wieczornych medytacji, migające światło latarni i uczucie wszechogarniającej przestrzeni”

“Zaskoczyło mnie, że ta wyspa jest taka duża. Każdy miał na niej swoje miejsce. Kiedy potrzebowałam mogłam być z grupą, a kiedy miałam ochotę na samotność, mogłam zaszyć się w jednej z zatoczek, lub iść na spacer. Idealny balans.”

“Niesamowite było dla mnie uczucie kontaktu z żywiołem morza i wiatru. Na wyspie i w latarni czułam się bardzo bezpiecznie, a równocześnie towarzyszyła mi ekscytująca niepewność czy na czas powrotu morze będzie łagodne i pozwoli nam spokojnie wrócić na ląd. To było jak w historiach przygodowych.”

“Wracam za rok!” 

Kliknij w zdjęcie żeby przeczytać naszą relację z wyjazdów na wyspę we wrześniu 2015 i 2016 r.

Relacja z bezludnej wyspy 2015 banner

relacja-z-bezludnej-wyspy-2016-banner

REGULAMIN WARSZTATÓW w 2018 roku:
Regulamin_Sekretna Wyspa sierpień 2018
Regulamin_Bezludna Wyspa wrzesień 2018

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *