WIĘCIÓRKA

Wyobraź sobie dom na końcu drogi, otoczony przez drzewa, przytulony do lasu…

DOM

Cisza przerywana śpiewem ptaków i szumem drzew. Z dala od internetu i zasięgu telefonów.

KATA

Jemy na tarasie z widokiem na ogród. Wokół lasy i łąki beskidzkie.

OBIAD

Chodzimy po ścieżkach, z dala od szlaków turystycznych. Zdarza się, że przez drogę przebiegnie nam zając lub sarna. A nasza ukochana leśna sala wygląda tak:

LAS

Na łąkach zbieramy mniszki i pokrzywy, z których na kuchni opalanej drewnem wyczarowujemy pyszne wegetariańskie i wegańskie potrawy.

KUCHNIA

Śpimy w klimatycznych 2-4 osobowych pokojach, lub na przytulnym poddaszu, a do dyspozycji uczestników są 2 łazienki ze wszystkimi wygodami cywilizowanego świata.

POKÓJ

Witamy w Więciórce w Beskidzie Makowskim. To tutaj kończy się droga.
ZOBACZ FILM Z WARSZTATÓW!
Przyjedź do nas i zanurz się w beskidzkiej przyrodzie.

Las, łąka, rzeka, żywe promienie słońca, wiatr, dotyk ziemi pod stopami są bliżej, niż myślisz…

dojazd do więciórki copy

***

Zapraszam na najbliższy warsztat  w długi weekend majowy: Pełnia zdrowia – praca z ciałem i dietetyka TMC 29 kwietnia – 3 maja 2016.

 

One Response to WIĘCIÓRKA

  1. Gdy myślę o Więciórce teraz, gdy minęło już trochę czasu, to widzę to trochę inaczej, niż kiedy tam byłam. Zajęcia, okolica, kontakt z naturą i przede wszystkim samym sobą od razu ruszył jakiś proces. Ciągle zmieniający się, ciągle miękki, ciągle prawdziwy. Wspaniale jest móc dać sobie możliwość takiej podróży. Cudownie jest móc podzielić się tym z grupą i dać sobie pełną akceptację. Pokochać siebie razem ze swoim cieniem.
    Dziś, gdy spoglądam wstecz, widzę Więciórkę, jako miejsce kompletnego zacierania się granic między mną, a naturą, a resztą świata. Widzę szczęście, OGROMNĄ dawkę energii, a w sercu do dziś płonie ogień. I nawet flet słychac jeszcze gdzieś w oddali..

    Tęsknie za Wami!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *