Jalla! Jedziemy w góry odzyskać ciało i zdrowe zmysły!

Wróć do ciała!
Jedź z nami w góry!
Odetchnij pełną piersią, poczuj ziemię pod stopami, zatańcz, zanurz się w czystej, beskidzkiej przyrodzie.

WIECIORKA-NA-STRONE-WWW

Kurs „Odzyskaj ciało” to unikalny proces zaprzyjaźniania się z własnym ciałem i emocjami. Program ten wypróbowało już prawie 300 osób w ciagu 4 lat zajęć w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Zajęcia cały czas ewoluują i rozwijają się wraz ze mną. W tym roku po raz pierwszy spełniam swoje marzenie i zapraszam Was na pełny kurs w góry, do mojej ukochanej Więciórki.

Kurs jest formą „retreatu”, czyli wyjazdu odcinającego nas od codziennych zadań. Dzięki temu możemy na nowo przyjrzeć się temu co dla nas ważne, naładować akumulatory i wrócić do codziennego życia ze świeżością i siłą. Polecam go szczególnie osobom zapracowanym, zabieganym i przemęczonym.

Dodatkowo będziecie mogli skorzystać z bezpłatnych wykładów uzupełniających naszą pracę. Wieczorami będą wykłady o komunikacji w nurcie NVC (Małgorzata Balicka) a w niedzielne przedpołudnie pełny warsztat o odżywianiu i leczeniu dietą wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (Katarzyna Fizia). Jedzie z nami również Aga Wilińaka – masażystka (oferuje masaż polinezyjski Oranui ze zniżką dla uczestników wyjazdu).

Szczegóły: KURS ODZYSKAJ CIAŁO – WYJAZDOWY.

Info & zapisy: jallajoga@gmail.com, 694530056 (Anna Dymarczyk)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *