Opinie uczestników warsztatu Bezludna wyspa’ 2015.

„Co pamiętasz z warsztatu Offline na Bezludnej wyspie?”

Byłyśmy bardzo ciekawe co słychać u uczestników zeszłorocznego Offline.
Bardzo się zżyliśmy, bo tydzień na Bezludnej Wyspie + kilka miesięcy przygotowań to nie takie hop-siup 😉
Napisaliśmy prośbę o zanurzenie się we wspomnieniach w styczniu, gdy zima w Polsce na całego i nadchodzi właśnie taki moment by podsumować i odkryć nowy etap w życiu.

W odpowiedzi kilka osób bez wahania zapisało się na kolejną edycję!
Dostaliśmy również ciekawe teksty.

Wy też jesteście ciekawi co też nam wyspiarze napisali?

IMG_3833

„Pobyt na Bezludnej Wyspie był wspaniałym przeżyciem. Będąc tam, czułam się, jakby czas się zatrzymał. Było tylko tu i teraz. Morze, słońce, wiatr, skały. Wszystkie żywioły można było poczuć na swojej skórze. Codzienne zajęcia z Anią i Basią pozwoliły mi oderwać się od spraw, które zostawiłam na lądzie. W ciągu tygodnia zebrałam tyle energii, że niemal bezboleśnie przetrwałam jesień.”
Basia

„Absolutnie wszystko mi się podobało, ale przede wszystkim możliwość obcowania z przyroda w samotności . Joga i zajęcia z Lowena na najwyższym poziomie. Zapomniałam wspomnieć o pysznej kuchni …”
Anna Kostro

„Ciekawe zajęcia w plenerze, spacery boso, wspólne posiłki w cieniu drzewa, śmiech Basi, okno z widokiem na morze, świeże, soczyste figi prosto z drzewa, zabawne jaszczurki, niezwykłe kształty skał, kąpiele nago, dzikość natury, wolność i przestrzeń, miliony gwiazd nad bezludną wyspą.”
Ania Ostafil

„Najlepiej wspominam z wyspy minimalizm formy, prostotę życia i przede wszystkim starannie wyselekcjonowane bodźce ograniczające się tylko do subtelnych szeptów natury pozbawionych zgiełku nachalnego, plastikowego pędzącego świata komercji. To, co jest najlepsze można było mimo maleńkości tej enklawy rwać sobie garściami. Pyszne było jedzenie, na detoks po diecie ciasteczkowo – bułeczkowej. Ukłon też dla prowadzących Ani i Basi, że w subtelny sposób kierowały i kanalizowały nasze zachcianki, by zachować naszą wspólną harmonię.”
Wojtek

„Wyspę, szum morza i wiatru, szum fal, cykanie świerszczy wieczorem, możliwość pozbycia samej nad morzem, pycha jedzenie i ciekawe zajęcia.”
Basia

Jedź z nami w tym roku! Mamy ostatnie wolne miejsca na II turnusie: 17 – 24 września. Na pierwszy turnus komplet był już w styczniu.
Już teraz wypełnij zgłoszenie i kliknij: 
JADĘ NA BEZLUDNĄ WYSPĘ!

Relacja z zeszłego roku dostępna jest również tutaj: RELACJA.Relacja z bezludnej wyspy 2015 banner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *