Kurs Odzyskaj Ciało online edycja 3!

Kieruję się zasadą, że najpierw trzeba wiedzieć czego się chce,
a później jak to zrobić.
W ten sposób powstała moja misja:
odzyskaj radość bycia w ciele!

Gdy poznałam ćwiczenia Lowena i całą metodę wiedziałem, że to może być droga do mojego celu. I tak się stało. Analiza bioenergetyczna – zwana metodą A. Lowena jest psychoterapeutycznym nurtem, integrującym psychoanalizę oraz pracę z napięciami i blokadami w ciele o podłożu psychogennym.

W ramach tej metody jest praktyka ćwiczeń fizycznych. Są tak przemyślane, aby rozluźnić napięcia, równocześnie dotykając ich źródła w nierozwiązanych konfliktach emocjonalnych. Dzięki tej praktyce nie tylko usuwamy ból i dyskomfort, ale uwalniamy stłumione emocje zyskując dostęp do własnej energii życiowej. Część tych cennych ćwiczeń można wykonywać samodzielnie w domu. Pomagają one w stresie, przeciążeniach emocjonalnych i wspomagają terapię.

Na bazie moich doświadczeń z grupami oraz praktyki własnej wybrałam dla was ponad 30 ćwiczeń. Pogrupowałam je w 4 lekcje i opatrzyłam we wskazówki teoretycznie. Po dwóch edycjach wiem, że kurs działa. Poznając ćwiczenia i ich potencjał możesz stworzyć praktykę skrojoną na miarę osobistych potrzeb.

– Anna Dymarczyk-Chlebicka

Trzecią edycję poprowadzi znana Wam z naszego gabinetu oraz wielu Jallowych warsztatów Željka Bodul-Kięczkowska, terapeutka w nurcie lowenowskim. Kto poznał Željkę ten wie, że zapowiada się wspaniała praca z ciałem.

Dla wszystkich zainteresowanych tą pracą zapraszamy na stronę kursu i zapisów: http://bit.ly/odzyskajcialo_kursonline3.

Dodatkowo w tej edycji przygotowaliśmy plan stypendysty.

Wiemy, że część z Was nie może pozwolić sobie na wydanie 365 zł na ten kurs, a być może właśnie teraz potrzebuje go bardziej niż kiedykolwiek. Dlatego, oprócz tradycyjnej przedsprzedażowej promocji postanowiliśmy wydzielić pulę kilku bezpłatnych kursów. Minimum pięciu- ale zobaczymy jakie będzie zapotrzebowanie. Zapraszamy do odezwania się w komentarzu pod naszym postem albo do napisania bezpośrednio do nas. Dajcie znać, czemu bezpłatny kurs powinien trafić do Was, a my po przeczytaniu wszystkich komentarzy i wiadomości wybierzemy „stypendystów”.

Może macie też jakiś ciekawy pomysł na współpracę lub wymianę barterową? Jeśli tak, również koniecznie napiszcie nam o tym.

Pozdrawiamy- załoga kursowa Jalla! w składzie: Ania, Kasia, Željka i Paweł.

Piszcie: katarzyna@jalla.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *