Nowy rok zaczynamy od podstawówki!

Nadrabiamy podstawówkę. Uważam, że podstawowa wiedza o emocjach, o wyrażaniu potrzeb oraz o rozwiązywaniu konfliktów to totalny elementarz.
W tym przypadku nie ma co płakać. Nie dostaliśmy to nadrabiamy! 

KOM_GRAFIKA_PODSTAWOWKA

Jak to wygląda na kursach Jalla?

Zajęcia pracy z ciałem dają nam możliwość by POCZUĆ. Czujemy ciało, jego przyjemność i dyskomfort, jego siłę i słabość, przeżywamy emocje, uczymy się je wyrażać poprzez ruch, głos, taniec, rysunek. Po zajęciach rozmawiamy o tym co czujemy. To bardzo ważny element warsztatu. Okazuje się jednak, że to trudny etap. W uczestnikach często się wielka potrzeba by nauczyć się lepiej i precyzyjniej nazywać swoje emocje a także rozmawiać o nich z bliskimi. Osoby, którym się to udaje odnoszą dodatkowy efekt z pracy z ciałem. Rozmowa o emocjach i potrzebach to najprostszy sposobów rozładowania napięcia, rozwiązania konfliktów i pogłębiania więzi.
Od dawna nosiłam się z zamiarem zaproszenia trenera komunikacji NVC, czyli Komunikacji opartej na Empatii, zwanego też Porozumieniem Bez Przemocy. Osobiście doświadczyłam tej metody wiele lat temu. Każde kolejne spotkanie z  trenerami i osobami sprawnie posługującymi się tą metodą było poruszającym i wzbogacającym  doświadczeniem. Dziś mam takie osoby blisko siebie w kolektywie Biała Droga. To wielki dar!

PLAKAT-KOM_bez-warsztatu
Wraz z Małgorzatą Balicką (która asystowała mi przy kursie metodą Lowena o potrzebach) zdecydowałyśmy się otworzyć kurs empatycznej komunikacji w Jalla!
Ty też możesz sprawnie i otwarcie mówić o swoich potrzebach nie oskarżając innych, omijając „zabójców komunikacji” i uwolnić się od lęku przed konfliktami.

Sprawdź tą metodę! Warsztat wprowadzający odbędzie się 13 stycznia o godz.18.00. Dla uczestników zajęć Jalla! mamy dużą zniżkę! Rezerwujcie miejsce tutaj: Warsztat wprowadzający.

25 stycznia rozpocznie się również 4-spotkaniowy Kurs Empatycznej Komunikacji. Przy zgłoszeniach do 23 grudnia mamy duże zniżki również dla pierwszaków w Jalla! Zajrzyj tutaj: Kurs Empatycznej Komunikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *