Kobiety jadą na wyspę!

 Nie czekamy na lato.

Jedziemy już w maju by nasycić się słońcem, obudzić ciało i zmysły, odzyskać siły witalne.

1

Pomysł wyjazdu kobiecego na wyspę Vis powstał już w zeszłym roku. Wczesną jesienią odwiedziłam Sanję, właścicielkę domu na Visie. Gdy tak siedziałyśmy razem, wspominałyśmy ubiegły sezon  podjadałyśmy świeże figi poczułam, że wrócę tu właśnie z kobietami. W maju! Nie będzie jeszcze upałów, więc będziemy mogły wdrapać się na szczyt góry Hum by pozbierać szałwię.

To miejsce samo się o to prosi by zaprosić tu kobiety. Położony na skraju wioski 250-letni kamienny dom otoczony śródziemnomorskim lasem. Ganek z wielkimi poduchami, w odwiedziny zagląda pies i kot, przyjemny cień w ogrodzie koi w upalne południe a za domem zapierający dech w piersiach widok na morze i całą wyspę.

vis_0893
Jest marzec. Do 21 maja zostały niecałe trzy miesiące. Kilka dni temu do ekipy organizatorskiej dołączyła najbardziej twórcza kobieta jaką znam – Kasia Dorota. Program został dopięty i wreszcie mogę go ogłosić!

Co będziemy robić?
1. Będziemy uwalniać napięcia z brzucha, miednicy i pleców (poprzez ruch, taniec, oddech i ćwiczenia A. Lowena).
2. Będziemy pływać w morzu, wylegiwać się na białych skałach, wędrować po wyspie w poszukiwaniu szałwi i innych cennych ziół.
3. Będziemy tworzyć! Kasia poprowadzi dla Was magiczne wieczory z rękodziełem a na zakończenie wyjazdu zrobimy Żadanice – osobiste lalki mocy.

Poza tym na Visie czeka na nas wszechobecne słońce, krystalicznie czysta woda, przestrzeń, wiatr i obłędne widoki. Smak świeżo wyciśniętej oliwy, konfitury z pomarańczy, kojący zapach naparu z rozmarynu, relaks przy dźwiękach cykad. Masz wrażenie, że ktoś rozczytał Twoje marzenia… Właśnie tak wygląda Offline na chorwackiej wyspie Vis.

zatoka

Termin: 21 – 28 maja 2016
Info & zapisy: jallajoga@gmail.com, 694530056 (Ania)

Szczegóły: Kobiecy offline na wyspie Vis.

 

 

2 Responses to Kobiety jadą na wyspę!

  1. Justyna Skowronek

    Witam, czy będą może podobne warsztaty organizowane na jesieni?
    Pozdrawiam!
    Justyna Skowronek

    • Jesienią zapraszamy na warsztaty stacjonarne dla kobiet. Nowe wyjazdy planujemy wiosną 2020. Teraz rusza jeszcze ostatnia kobieca grupa przed wakacjami. Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *