Warsztaty w 2019

Końcówka roku jest u nas bogata w terapeutyczne warsztaty pracy z emocjami!

Zobacz co przygotowaliśmy na jesień!

JESIEŃ Z LOWENEM na Białej Drodze 20 listopada i 11 grudnia.
Jesień jest najlepszym czasem, żeby szczególnie zadbać o siebie i wzmocnić się przed zbliżającą się zimą. Szukamy przeróżnych sposobów, żeby podnieś swoją energię. Często szukamy na zewnątrz nas. Nie pomaga nam w tym coraz krótszy dzień i coraz mniejsza ilość światła słonecznego.

Spotkania z cyklu JESIEŃ z LOWENEM będą świetną okazją na znalezienie tej żywotności i energii w sobie, na wzmocnienie ciała, ale i poczucie co temu sprzyja, a co nas w tym blokuje.

Zapraszamy do ponad 2 h praktyki w trakcie 3 spotkań w okresie jesieni. Spotkania mają charakter grupy ćwiczeniowej i prowadzone są w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena. Pracujemy w grupie otwartej chyba, że na cały cykl zdeklaruje się ta sama grupa osób, co jest możliwe. Analiza Bioenergetyczna jest metodą psychoterapeutyczną i rozwojową, w której ciało, umysł i emocje są ze sobą ściśle połączone a praktyka wpływa zarówno na nasz stan fizyczny i psychiczny.

 

ZOBACZ MNIE – 16 listopada jednodniowy warsztat met. Lowena o relacjach. Prowadzą; Ewa Szczech i Hubert Bobrowski – certyfikowani  facylitatorzy  w Analizie Bioenergetycznej,  w trakcie 4-letniego Szkolenia Psychoterapeutycznego w nurcie Analizy Bioenergetycznej (AB) Alexandra Lowena  afiliowanym przez Florida Society for Bioenergetic Analysis.

 

PRACA Z GŁOSEM – 16,17 listopada, warsztaty pracy z głosem poprzez kontakt z wewnętrznym dzieckiem, autorską metodą Anety Łastik. Uznana piosenkarka, znakomity pedagog oraz autorka trzech zaskakujących książek „Poznaj swój głos… twoje najważniejsze narzędzie pracy”, „Wewnętrzne dziecko”, w których przedstawia swoją autorską metodę pracy z głosem poprzez dialog z wewnętrznym dzieckiem oraz najnowsza: „Wewnętrzne dziecko w związku” – o komunikacji w relacjach.

 

BLISKO, NIE ZA BLISKO – 23-24 listopada, warsztat o relacjach i lęku przed bliskością met. Lowena, prowadzi Maciej Gierasimiuk, certyfikowany psychoterapeuta i facylitator Florida Society for Bioenergetics.

LOWEN FOR MEN- dwudniowy warsztat lowenowski, tylko dla facetów, prowadzący: Marcin Poćwiardowski – psycholog i psychoterapeuta.
„Pracuję z mężczyznami od 2009 roku. Posiadam uprawnienia do prowadzenia grup ćwiczeniowych wydane przez Florida Society for Bioenergetic Analysis. Prowadzę psychoterapię metodą Aleksandra Lowena, jestem w trakcie certyfikacji w FSBA”. – http://zywecialo.pl/

WEWNĘTRZNE DZIECKO– dwudniowy warsztat pracy z emocjami, jest warsztat rozwojowy z terapeutkami: Aliną Krzemińską i z Joanną Szypułą. Alina Krzemińska – terapeutka, coach. Towarzyszy ludziom w rozwoju i odkrywaniu ich własnej mocy. Pomaga przekraczać życiowe progi, blokujące schematy i przekonania, oraz sięgać po wyjątkowy potencjał drzemiący w każdym z nas. Joanna Szypuła – terapeutka, coach. Ukończyła Szkołę Coachów Stowarzyszenia CEL, Szkołę Terapii Ustawień Systemowych w Polu Archetypów Anny Rataj i Szkołę Facylitatorów Horse Assisted Education Agaty Wiatrowskiej.
Wspiera ludzi w rozwoju osobistym i zawodowym. Pomaga rozwiązywać konflikty wewnętrzne i problemy życiowe.

Szczegółowe informacje znajdziecie w poszczególnych wydarzeniach.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *