WERSJA DEMO KURSU ODZYSKAJ CIAŁO ONLINE

Już 9 kwietnia 2021 startujemy z kursem
ODZYSKAJ CIAŁO ONLINE EDYCJA 3

Zaczynamy o godzinie 18:00 webinarem na żywo, który poprowadzi Željka Bodul Kięczkowska Psyche i Soma, terapeutka merytoryczna tej edycji.

Później przez kolejne dni, zgodnie z naszym harmonogramem, będziemy udostępniać kolejne 4 moduły kursu, tak byście mogli powoli zapoznać się z ćwiczeniami i praktyką. Po każdym „otwarciu modułu” również planujemy spotkanie na żywo, by omówić temat, rozwiać ewentualne wątpliwości i odpowiedzieć na pytania, które mogą pojawić się już po 1 dniu praktyki. Każdy webinar będzie nagrany i później również dostępny na platformie kursowej.

Hmm platforma kursowa? A co to takiego? Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda od środka nasz kurs- przygotowaliśmy wersję DEMO, w której udostępniamy wam kilka lekcji. Możecie zobaczyć i posłuchać jak dokładnie wygląda ćwiczenie, nagranie i instruktaż. Oczywiście wszystkie lekcje, materiały, dodatki i wykłady są dostępne tylko w pełnej wersji kursu.

Jeśli zdecydujecie się na dołączenie do kursu dostęp do platformy macie do końca roku 2021. Kurs robicie albo z nami i grupą, zgodnie z harmonogramem, albo później, w swoim tempie. Oczywiście zachęcamy do realizowania kursu łącznie z grupą, do brania aktywnego udziału w spotkaniach na żywo, a później możecie wracać do konkretnych ćwiczeń w razie potrzeb i możliwości.

UWAGA! Jeśli już jesteś zapisany/na wieczorem dostaniesz na skrzynkę wiadomość organizacyjną!

Link do wersji DEMO tu: https://bit.ly/KURS_DEMO
Jeśli nadal macie jakieś pytanie – piszcie śmiało.
Pozdrawiamy cała Załoga Jalla!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *