Żywe ciało – bezpłatne warsztaty wprowadzające do metody.

Interesuje Cię psychosomatyka – czyli połączenie ciała i emocji? Potrzebujesz się poruszać, znaleść metodę dla siebie? Zastanawiasz się nad trzymiesięcznym kursem Odzyskaj ciało lub zajęcia metodą A.Lowena ale najpierw chcesz spróbować zajęć i poznać Annę Dymarczyk – organizatorkę i prowadzącą kursy?

ZOBACZ CO DLA CIEBIE MAM:hannes Kilian 1938BEZPŁATNE    WARSZTATY   ŻYWE  CIAŁO!
Żywe ciało to ciało, które czuje, wyraża, potrafi być tu i teraz. Żywe ciało to ciało, które jest przepełnione chęcią do życia i siłami autregeneracji. Warsztat ma na celu pobudzenie naturalnych sił witalnych, uwolnienie napięć, kontakt ze swoją siłą. Podczas zajęć będzie również czas na pytania i rozmowę o psychosomatyce – nauce łączącej fizyczny stan naszego ciała i objawy chorobowe ze stanem emocjonalnym. Zajęcia prowadzone są autorską metodą „Odzyskaj ciało”, która opiera się na wykonywaniu prostych cwieczeń ruchowych i oddechowych w połączneniu ze swobodnym tańcem, ekspresją głosową i plastyczną.

————————————-

Metoda powstała w połączeniu technik choreoterapii (terapii przez taniec), metody Anny Halprin (Life/Art Process) oraz psychoterapii przez ciało met. Aleksandra Lowena. Te wprowadzające zajęcia to świetna sposobność by poznać metodę Jalla! Odzyskaj ciało i zobaczyć czy jest to coś dla Ciebie. Więcej o metodzie poczytaj tutaj: http://jalla.com.pl/metoda/ Zajęcia są przeznaczone dla początkujacych, osób w każdym wieku. Zarówno dla osób, które są zainteresowane profilaktyką chorób psychosomatycznych jak i tych, które cierpią z powodu schorzeń tego typu.

Najwspanialsze jest to, że nie musisz NIC umieć, nie musisz mieć kondycji ani specjalnego przygotowania. Po prostu PRZYJDŹ! 🙂

TERMINY:

Spotkania w lutym:
10 luty, 19.00 -20.30
11 luty, 10.00 – 11.30
24 luty, 19.00 – 20.30

Możliwe są również dodatkowe terminy i spotkania indywidualne. Proszę o kontakt w tej sprawie (jallajoga@gmail.com, 694530056)

—————————————

Prowadzi Anna Dymarczyk – współzałożycielka Jalla! Odzyskaj ciało, gdzie jako instruktorka choreoterapii rozwijała swój warsztat wprowadzajac kolejne umiejętności i metody pracy z ciałem. Współpracuje z instruktorami metody Feldenkraisa, pracy z głosem oraz jogi. Od 2011 roku prowadzi regularne zajęcia. Od 2012 roku orgaznizuje i prowadzi kursy Odzyskaj ciało, które cieszą się popularnością w kilku miastach Polski. W sezonie letnim prowadzi regenereacyjne warsztaty w górach oraz specjalne zajęcia dla kobiet. Obecnie uczestniczy w pierwszym polskim szkoleniu metody Aleksandra Lowena. Podstawą pracy na zajęciach Anny jest pogłębianie świadomości połączenia ciała i emocji, które umożliwia dostęp do energii życiowej i naturlanych procesów zdrowienia organizmu. Jej  autorytetem jest inna Anna, 94-letnia Anna Halprin: tancerka, prekursorka choreoterapii, założycielka instytutu Tamalpa (http://www.tamalpa.org/), autorka psychosomatycznej metody uzdrawiania chorób nowotworowych (www.annahalprin.org) . W marcu, po raz szósty ruszają trzymiesięczne kursy Odzyskaj ciało oraz nowy, krótkoterminowy cykl zajęć uwalniających napięcia metodą A. Lowena.

2 Responses to Żywe ciało – bezpłatne warsztaty wprowadzające do metody.

  1. Kiedy i gdzie są te bezpłatne warsztaty?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *