TAJEMNICA GŁOSU- warsztat z Anetą Łastik.

tajemnica głosu2 copy

„Tajemnica głosu”, czyli warsztaty pracy z głosem poprzez kontakt z wewnętrznym dzieckiem, autorską metodą Anety Łastik.
NOWY TERMIN WKRÓTCE

Dla kogo?
Warsztat „Tajemnica głosu” polecamy osobom, które chcą uwolnić swój prawdziwy głos, otworzyć się na usłyszenie siebie, dowiedzieć jak oddychanie i emocje wpływają na ekspresję głosową oraz jak radzić sobie z napięciami emocjonalnymi, które zatrzymują oddech i blokują głos.

Zapraszamy również również osoby,  które chcą nauczyć nowych zachowań swoje „wewnętrzne dziecko”, a także te które czują, że kiedyś zagubiły swój głos i na nowo szukają do niego dostępu.

A przede wszystkim polecamy warsztat osobom pracującym z głosem: nauczycielom, lektorom, dziennikarzom, trenerom, osobom przemawiającym publicznie i pracującym w mediach, wokalistom, aktorom oraz wszystkim tym, którzy poszukują swojej ekspresji poprzez głos. 

Jak? Metoda pracy Anety Łastik polega na odkrywaniu ukrytych emocji, które powodują zablokowanie głosu. Warsztaty powstały z myślą o podejściu do emisji głosu od strony świadomego władania nim tak, by każdy mógł swobodnie nim zarządzać w życiu osobistym i zawodowym. Jest to jedyny w swoim rodzaju profesjonalny warsztat otwarty, poparty podejściem do strefy emisji od strony emocjonalnej, technicznej i merytorycznej.

Cel warsztatu:

– nauka radzenia sobie z trudnymi emocjami w życiu codziennym i zawodowym
– zapoznanie z autorską metodą Anety Łastik
– nawiązanie kontaktu z wewnętrzny dzieckiem i uczuciami tłumionymi  w dzieciństwie
– pomoc w odkryciu pełnego potencjału możliwości narządu mowy
– wyrównanie i opanowanie brzmienia
– lekkość i swoboda podczas przemówień
– wiarygodność: spójność w mówieniu i gestykulacji
– świadomy oddech

Prowadząca:
Aneta Łastik – uznana piosenkarka, znakomity pedagog oraz autorka trzech zaskakujących książek „Poznaj swój głos… twoje najważniejsze narzędzie pracy”, „Wewnętrzne dziecko”, w których przedstawia swoją autorską metodę pracy z głosem poprzez dialog z wewnętrznym dzieckiem oraz najnowsza: „Wewnętrzne dziecko w związku” – o komunikacji w relacjach. Znana jest w wielu krajach z niepowtarzalnych interpretacji ballad Bułata Okudżawy, a także innych twórców rosyjskich. Jest propagatorką zdrowego, ekologicznego odżywiania, a zwłaszcza diety anty-rakowej. Od 36 lat mieszka i uczy w Paryżu.
www.anetalastik.eu

Dorota Miśkiewicz o pracy z Anetą Łastik:
„Jeśli chodzi o postępy wokalne, pod wpływem Anety odważyłam się na takie eksperymenty jak: piszczenie na cały głos, szukanie luzu podczas wypowiadania własnego imienia i nazwiska, wydawanie dźwięków z położonym, maksymalnie luźnym językiem, śpiewanie z zatkanym nosem (w celu sprawdzenia jak brzmi głos, gdy wydostaje się po prostu przez usta) itp. Uwaga Anety, że spółgłoska niesie samogłoskę poskutkowała natychmiastowo. Pomaga w najbardziej krytycznych momentach. Na scenie, kiedy pojawia się trema, staram się przede wszystkim o to, by zachować luz w ciele, otwierać buzię i podkreślać spółgłoski. Ponadto przed wejściem na scenę zadaję „małej” pytanie czy lubi śpiewać. Wiem, że lubi. Lubi też dzielić się tą przyjemnością z innymi, dlatego strach przed odrzuceniem schodzi na scenie na plan dalszy.”

„Tajemnica głosu” to dwudniowe, autorskie warsztaty Anety Łastik prowadzące do głębokich przemian wewnętrznych, wspierające proces samoakceptacji i wewnętrznego spokoju.

Warsztaty pozwolą uczestnikom:
– poznać i uwolnić swój naturalny głos
– nauczyć się dawania głosu „wewnętrznemu dziecku”
– rozwiązać problemy związanych z „wewnętrznym dzieckiem”
– uwolnić blokujące głos emocje
– przywrócić ciału zdolność głębokiego, życiodajnego, naturalnego oddechu i produkcji dźwięku

Po zakończeniu warsztatów uczestnicy będą świadomie wspierać siebie w samoodkrywaniu, zmianie i efektywności działania, wpływu na własne życie.

Obecnie przygotowujemy również spotkanie dla zaawansowanych, tak aby po upływie minimum kilku miesięcy od warsztatu móc się skonfrontować ze zmianami, które zaszły i pogłębić pracę.

Więcej o Anecie Łatik: www.anetalastik.eu

Na warsztaty proszę zabrać korek winiarski, a także przygotować fragment tekstu, wiersz lub piosenki.

* Istnieje możliwość sesji indywidualnej dla uczestnika warsztatu, 1,5 godziny w cenie 300 zł płatne u prowadzącej

32 Responses to TAJEMNICA GŁOSU- warsztat z Anetą Łastik.

 1. Witam,
  wlasnie jestem w trakcie powtornego czytania : poznaj swoj glos i wewnetrzne dziecko. Jestem zachwycona. Niestety dopiero dzisiaj odkrylam warsztaty z Aneta Lysiak. Bardzo bym chciala w nich uczestniczyc. Czy sa jeszcze wolne miejsca?

  pozrdrawiam cieplo jola

 2. Witam,
  prosze o zapisanie mnie na zejecia 5-6 marca z aneta Lastik.
  Prosze o potwierdzenie zapisu

  • Dzień dobry! Mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca na warsztat. Zapisuję panią wstępnie. Proszę jednak wysłać mail na adres podany do zapisów: jallajoga@gmail.com. Wtedy podam dokładne informacje o zapisach i przelewie. Pozdrawiam, Anna Dymarczyk

 3. Witam,
  chciałabym zapytać, czy planowane są warsztaty w Warszawie?
  Pozdrawiam
  Marzena

 4. Dzień dobry. Czy można się jeszcze zapisać na warsztaty?
  Pozdrawiam. MW

  • Dzień dobry, w tym momencie lista jest pełna. Mogę panią wpisać na listę rezerwową. Konieczne jest jednak wysłanie maila na adres:jallajoga@gmail.com. Do zobaczenia! Anna Dymarczyk

 5. Dzien dobry,

  Czy sa jeszcze wolne miejsca na lipcowy warsztat z Aneta Łastik w Krakowie?

 6. Dzien dobry.
  Czy sa jeszcze miejsca na warsztaty w Warszawie?

 7. IJ
  dzień dobry,
  dopiero teraz znalazłam informacje o warsztatach z Anetą Łastik w najbliższy weekend. Czy są plany na kolejne spotkania? Jestem bardzo zainteresowana.
  I.

 8. Tak, będą kolejne warsztaty jesienią. Zapraszam 🙂

 9. Witam,
  Czy są jeszcze miejsca na kwiecień?

 10. Oddam miejsce z rezerwacją, tel.5181-17-345. Termin 4-5 listopada

 11. proszę o rezerwację na warsztaty kwietniowe 2018

 12. Dobry wieczór. Kliknęłam na warsztaty we Wrocławiu a przekierowało mnie na warsztaty w Krakowie. Proszę o wytłumaczenie. 🙂

 13. Dzień dobry. Chciałam zapytać czy jest podział na uczestników czynnych warsztatów i obserwatorów? Jeśli tak czy ceny się od siebie różnią?

  • Dzień dobry, zapraszamy tylko 12 uczestników. Nie ma obserwatorów. Nigdy nie wprowadzaliśmy takiej opcji. Za to zwolniło się miejsce na warsztat i można dołączyć.

 14. Hej, kiedy planujecie następny warsztat pracy z głosem? Czy można się już na niego zapisać?

 15. Dzień dobry. Czy są jeszcze wolne miejsca na 16-17 listopada 2019

 16. Adrianna Bujak - Cyran

  Dzień dobry,
  proszę o zapisanie mnie na warsztaty z Anetą Łastik w kwietniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *