ODZYSKAJ RADOŚĆ ŻYCIA- trening terapeutyczny

ODZYSKAJ RADOŚĆ ŻYCIA

WARSZTAT TERAPEUTYCZNY
grupa 6 osobowa

Warsztat w przygotowaniu. Termin podamy wkrótce.

Bolesne historie z dzieciństwa i związane z nimi emocje sprawiają, że jako dorośli doświadczamy trudności i cierpimy: nie możemy zbudować trwałego związku albo tkwimy w takich, które nie dają radości, mamy niskie poczucie własnej wartości, wstydzimy się siebie, nie sięgamy po to, czego pragniemy w życiu. Nasze skrzywdzone wewnętrzne dzieci wciąż są z nami.

Dotyczy to także traumatycznych sytuacji, których doświadczyliśmy jako dorośli: rozstania, przemoc psychiczna i fizyczna, śmierć bliskiej osoby. Wszystko to powoduje, że tracimy radość życia, zamykamy się na bliskość, tracimy poczucie sensu.

Podczas treningu pomożemy Ci uzdrowić Twoje bolesne miejsca, czymkolwiek one są. Jesteśmy terapeutkami z wieloletnim doświadczeniem, pomogłyśmy wielu osobom przejść drogę od bólu i trudności do radości i pełni życia.

DLA KOGO?

Jeśli tęsknisz za swoją mocą, za wolnością wyrażania siebie bez wstydu, za radością życia i spontanicznością, ten trening jest dla Ciebie.

METODA

Każdy z uczestników przejdzie swój indywidualny proces terapeutyczny, dostosowany do aktualnych potrzeb i trudności, których doświadcza. Będziemy pracować z podświadomością, z ciałem, z emocjami i wizją.

Nie musisz już teraz wiedzieć co jest Twoją traumą lub jakie zachowania Twoich rodziców przeżyłaś/przeżyłeś jako krzywdzące. Odkrywanie tego jest częścią procesu terapeutycznego, przez który Cię poprowadzimy.

Trening odbędzie się w kameralnej grupie, przeznaczony jest dla maksymalnie 6 uczestników.

Zapisy: kontakt@jalla.pl

Prowadzi: Alina Krzemińska i Joanna Szypuła

O prowadzących:
Alina Krzemińska – terapeutka, coach. Towarzyszę ludziom w rozwoju i odkrywaniu ich własnej mocy. Pomagam przekraczać życiowe progi, blokujące schematy i przekonania, oraz sięgać po wyjątkowy potencjał drzemiący w każdym z nas. Kieruję się podejściem, że do terapeuty przychodzisz PO MOC, by odkryć źródło tej Mocy w sobie i nauczyć się z niej korzystać. Jestem dyplomowaną terapeutką Gestalt. Prowadzę warsztaty rozwojowe i sesje indywidualne. Prze ponad dwa lata pracowałam w zespole Tanny Jakubowicz-Mount w programie „Progi Życia”.

Joanna Szypuła – terapeutka, coach. Ukończyłam Szkołę Coachów Stowarzyszenia CEL, Szkołę Terapii Ustawień Systemowych w Polu Archetypów Anny Rataj i Szkołę Facylitatorów Horse Assisted Education Agaty Wiatrowskiej.
Wspieram ludzi w rozwoju osobistym i zawodowym. Pomagam rozwiązywać konflikty wewnętrzne i problemy życiowe. Towarzyszę w procesie zmiany poprzez coaching, terapię, prowadząc warsztaty rozwojowe i treningi przywództwa z końmi według mojego autorskiego programu „Coaching i koń”. Pomagam wyzwalać się z ograniczających stereotypów i sięgać po archetypy pełne życia i mocy.